ділянки на Білках

..під час дискусій по створенню нового дитячого садочку в смт.Борова, на Білках чи в центрі, де маються в наявності ще вільні земельні ділянки, кожна з сторін оголошувала свої вагомі аргументи. Одні посилались на фактичну щільність житла та наявні заяви, інші вказували на перспективу розвитку новобудов і недорозвинутий стан саме таких закладів, і тд. і т.п. Але раптом звернули увагу на вже існуючу мапу генерального плану смт.Борова, де перспективний і бажаний майданчик “фруктовий сад” біля існуючої школи, який прогнозувався під громадську будівлю, розмічено під територію садибної жилої забудови (проектне). Тобто під приватні будинки..

..звісно, що план створювали інші люди і на меті в них були зовсім інші пріорітети, і намальоване-поділене та фактичне – це дві великі різниці, але врахувати житлові будинки і забути про дитячий садок – це трохи недалекоглядно! Масив Білки і новобудови сусіднього села Мотовилівка, що стали впритул, це все потенційні “клієнти” запланованого дитячого закладу, а тут така…

..якщо мешканцям ж.м.Білок без різниці, то можливо заклад збудують поруч ЗОШ І-ІІІ ст., в центрі.

п.с.: “зелений сектор” біля школи підпадає під обмеження у 100 м. до залізниці, згідно актуальних вимог для розміщення дошкільних установ, хоча ця територія теж приваблює можливістю будівництва. А ще є цілий новий район з необхідною інфраструктурою, новими школами-садками, але ж то питання далекого майбутнього, а тут майбутнє ближче..
микрозаймы

Comments are closed.