І знову про ліси..

І знову про ліси, які оточують наше селище, але на які ми не маємо впливу. Вже понад 200 га лісу виділено під котеджі саме отим власником – бувшим аграрним університетом, а також самозахоплено – про що власнику відомо, але він ні кує, не меле….
джерело

Проти створення нацпарку виступила сільська рада найбільш вирубаного лісу області

В. Середа, сільський голова с. Дзвінкове, що на Київщині, звернувся до голови Київської обласної ради Г. Старикової з проханням не допустити створення нового національного парку на Київщині.
Створення НПП «Приірпіння та Чернечий ліс» ініційоване науковцями та активістами кількох сіл на Київщині. За задумом, НПП повинен включити всі землі Боярської лісової дослідної станції , що є структурною одиницею НУБІП України . Територія БЛДС є обхідним шляхом Дніпровського екологічного коридору, яким проходять сезонні міграції птахів, навколо Києва. НУБІП є навчальною установою, проте більша частина лісів БЛДС використовується для промислових рубок лісу. Враховуючи, що БЛДС пройшла лісову сертифікацію, деревина опосередковано продається за кордон, що не має жодного відношення ні до навчального процесу ні до інтересів громад. Крім того, вже понад 200 гектарів лісів БЛДС передані під елітну котеджну забудову. В половині випадків, дерибан лісів погоджений самою вченою радою університету, в другій половині – здійснений без погодження з університетом, який в свою чергу жодним чином не виступає на захист власної землі.
Сотні активістів громад, прилеглих до лісів БЛДС виступили за створення національного парку, щоб зупинити знищення лісу. З жовтня 2016 року при Київській ОДА працює робоча група щодо створення національного природного парку “Приірпіння та Чернечий ліс”.
Шукаючи шляхи протидії створенню нацпарку, БЛДС почала діяти через окремих сільських голів, що потай від громад розпочали агітацію проти національного парку.
Першим з таких виділився голова Дзвінківської сільської ради, в межі якої виходить найбільш вирубана частина лісів Київської області. Всесвітня система моніторингу рубок лісу Global Forest Watch демонструє, що за останні 10 років було знищено понад половину всіх лісів навколо с. Дзвінкове. Місцеві жителі виступають проти варварських рубок лісу, проте без з’ясування думки громади голова сільської ради заявляє про підтримку громадою масової вирубки.

джерело

тематичні посилання:
Плесецьке лісництво. зустріч 27.11.2016
ліс. верхні види (повторно)
ліс, пеньки, дрова..
ваговози. шляхи. ліс
карта лісу. Борова
..вирізають ліс!
ліс з 1984 по 2012
валка лісу

..профільні мапи, де червоним вказано на вирубане, синім насаджене. Матеріали з сайту

null

микрозаймы и займы онлайн без отказа

Comments are closed.