про шляхи..

..на теренах фейсбуків набрала чималих обертів досить цікава тема, де головним питанням постало обговорення незадовільного стану шляхів смт.Борова (8.02.2017), а особливо підкреслено це у порівнянні з минулими роками. Дослівна цитата: “�Розвели бардак!!!�При роботі Ваших попередників завжди було все почищено та посипано. ” (с) Таня Бондаренко


..далі надаються фото актуального на момент зйомки стану доріг, де кожен сам може побачити тему розмови, і долучитись до обговорення проблеми..

..а далі йде традиційне спілкування:

Комментарии
Дмитро Босой
Дмитро Босой Доброго дня!Ми обов’язово врахуємо всі Ваші зауваження!

 

Таня Бондаренко
Таня Бондаренко Це добре) але ходить неможливо зараз

 

Лилия Гончарова
Лилия Гончарова Тетяно, і навіщо ви приплели до посту про дороги зупинки? Про які шалені гроші ви говорите? Про який піар? Пишите, що “приїхали на роботу” – то ви не місцева? Викладіть, будь ласка, фото гарної роботи “попередників” про яких ви говорите. Ось, наприклад, я можу викласти фото борівських доріг за 14 грудня 2012 року, тому що дуже уважно ставлюся до СВОГО селища і цікавлюся справжніми справами і їх вартістю (як в грошовому так і в моральному еквіваленті)! Також ви можете подивитися фото борівських доріг на сайті borova.org Як знайдете там щось дійсно варте похвали – не полінуйтеся, поділіться з громадськістю, щоб не бути голослівною!

Фото Лилии Гончаровой.

 

Таня Бондаренко
Таня Бондаренко Так я особисто не с Борової. Але медичний кабінет та садочок нашого фонду знаходиться в Боровій і я буваю там кожен день. Нажаль якось не спадало на думку робити фото почищених доріг, які були за інших попередників, не думала, що вони мені знадобляться

 

Таня Бондаренко
Таня Бондаренко І взагалі важливо що сьогодні, а не 5 років тому

 

Лилия Гончарова
Лилия Гончарова От ви самі собі і протирічите : спочатку посилаєтесь на попередників, а тепер кажете, що важливо те, як є зараз Провокуючи полеміку, необхідно на відмінно володіти її інструментарієм, щоб не загнати себе в глухий кут😁 Але це вже до спічу про дороги не відноситься, бо про дороги треба говорити, робити, добиватися, але стукаючи , принаймні, у відповідні двері😱

 

Олеся Бурдык
Олеся Бурдык От знаєте і жарко нам погано і холодно, теж не подобається! Ви мабудь забули як ми, з Києва пробираючись чистили не тільки Борову, а і інші села, тому, що крім Сольвара, тоді нікому не було ніякого діла! Я, сьогодні вдячна вашій владі, що у цьому році, це вже не наша проблема! А то що десь чьогось не доробили, так то нічього, навчаться, але ж вони стараються і ви їх маєте підтримати, як мама своє дитятко, тому що воно потім, набереться розуму і сил і буде відповідати вам тим самим!))
Evgeniy Vasyutenko
Evgeniy Vasyutenko Што? Сколько помню тротурары не чистили. А еще году так 2013 я в 12 ночи лупил ломом лёд, потому что не смог заехать на свою улицу с Пушкина. Но то что люди выходят на дорогу из-за нечищеных тротуаров портит нервы водителям

 

Олександр Чужа
Олександр Чужа А чому мешканцям не відкидати сніг біля свого двору? Мої батьки на вул. Київській завжди чистять тротуар. Невже це так складно прибрати біля свого тротуару?????????

 

Таня Бондаренко
Таня Бондаренко Не важко прибрати біля себе це точно. Але невже так складно посипати проїжджу частину піском? Чи це ми теж самі повинні перед собою посипати пісочок?

 

Alexandr Tuchak
Alexandr Tuchak Десять років чекав, щоб почали чистити від снігу вулицю Молодіжну і пров. Суворова, на початку зими один раз проїхався тракторець, дякував особисто! Сьогодні третій день від снігопаду – і нікого! З центральних шляхів сніг прибрано, але дуже слизько, посипати б хоча повороти!

 

Dimitri Stetsuyk
Dimitri Stetsuyk Скажу вам Тетяна по секрету, що така справа з дорогами не тільки у вас в Бойовій, а практично по всій Україні..Це проблема нашої влади всюди.. Але пора вже і нашим громадянам бути відповідальними і долучатись до соціальної роботи ( розчищати свої дороги, тротуари, подвір’я,) і влада обов’язково долучиться, головне нам бути активними. Тому що по суті пасивні громадяни – по роджують пасивну владу.

 

Оля Олянюк
Оля Олянюк Может нем самим всю их роботу делать, за которую они получают деньги и за которую мы платим? Будете чистите возле себя и возле меня, пожалуйста по убирайте.

 

Dimitri Stetsuyk
Dimitri Stetsuyk Влада з космосу не береться. Якщо ви ніколи не прибираєте за межами подвір’я, то коли вас оберуть.. ви і на горі ніколи прибирати не будете. А правда в тім, що ми лише критикуєм, а самі мало що робим.. То я скажу.. падайте собі на здоров’я або чекайте наступних виборів, але і тоді нічого не зміниться… допоки ми всі разом не станемо соціально відповідальними громадянами 😉

 

Богдан Голосний
Богдан Голосний Про вулицю Рязанова також забули, в цьому році не разу ні хто не чистив. Мабуть обіцянки скінчились…

 

Николай Гирнык
Николай Гирнык Так , в мене теж питання :
Виділили 30 000 грн на чистку доріг та понад 100 тон дорожньої суміші .
Куди поїхала суміш ???!!!
Таким об’ємом можна посипати кожного дня все селище.

 

Дмитро Босой
Дмитро Босой Шановний Гірник Микола!Ви є депутатом Фастівської районної ради,Ви маєте можливість отримати всі суми по суміші(ціна/тонну,навантаження на автомобіль,доставка до населеного пункту)в Фастівському ДРСУ…Після цього лише можна апелювати конкретними сумами та об’ємами!Дуже прикро,що ви як районний депутат не володієте інформацією…
Николай Гирнык
Николай Гирнык Цифри не правдиві ?
Поправте мене , але замість пустих слів потрібно роботою займатись а не популізмом.
Людям всеодно ваші цифри та писанини , посипка доріг це елементарна справа з якою ви не справляєтесь .

 

Дмитро Босой
Дмитро Босой Обов’язково врахуємо Вашу думку!
Рус Голуб
Рус Голуб Всім не вгодите!тримайтесь хлопці.

 

Natali Ostapenko
Natali Ostapenko А мне угодили=))))))))) ул Соколова почищена!!!

 

Серг Троян
Серг Троян І це не перший приклад посадової халатності нинішнього В.О. Голови Борівської селищної ради Босого Дмитра…

 

Natali Ostapenko
Natali Ostapenko Уважаемый Serg Chalduni вам больше обсырать некого?????…..Заверните свои притензии в самалётик и летите…..

 

Серг Троян
Серг Троян Я б завернув, але по таких дорогах далеко не доїдеш. І взагалі відколи це прояв власної громадянської позиції, як ви дозволили собі сказати є “обсиранням” кого-небудь?

 

Natali Ostapenko
Natali Ostapenko Какая????? извините у вас социальная позиция??????

 

Оля Олянюк
Оля Олянюк Вы разницу между социальной и гражданской позицией, понимаете вообще?

 

Natali Ostapenko
Natali Ostapenko Вопрос был задан конкретному человеку, а не помощ зала!!!!
Анна Селихова
Анна Селихова Особисто мені це нагадує звичайну травлю… Вже навіть попередники стали кращими, це мабуть вперше в історії… Як на мене то ці хлопці щробили лля селища більше ніж всі попередники разом взяті

 

Лилия Гончарова
Лилия Гончарова Ми сьогодні теж важко їхали, але напередодні були в селищній раді і знаємо, що прибирання снігу – це відповідальність комбінату комунальних підприємств на чолі з Сідоровим В.А. І до нього ми теж ходили, то вислухали відбірну лайку та крики, що він не наймався лопатою махати. А коли селищна рада ініціює звіт керівника комунгоспу про ось таку “роботу”, то на засідання приходить купка “своїх”, які волають, що комунгосп “бідний-нещасний”. Тож техніку всю вони – розбазарили, матеріали всі десь пропали, доступу до документації не має ЖОДЕН працівник селищної ради, контролю – ніякого, а шишки всі – з якогось переляку – на селищну раду??? І про технічну сторону питання ми їхали і теж думали: прибрати сніг на тротуарах, а куди той сніг викидати? На дорогу? В Києві є машини, які вивозять сніг. У нас куди? У нас прочистили дорогу- завалили тротуари. Який вихід? Є спеціально створений орган ККП – комбінат комунальних підприємтв, до якого і треба апелювати в даній ситуації. ТОму що зарплати вони отримують чималенькі, а як довго на протязі дня лопатами чи мітлами махають? Ось куди треба направити свій праведний гнів, а то виходить боротьба з вітряними млинами. А при минулій владі наша вулиця, яка веде до цвинтаря і якою людей несуть в останню путь НІКОЛИ не чистилася державним коштом – завжди виходили самі з лопатами і чистили аже до Пушкінської!

 

Серг Троян
Серг Троян На фоні повної бездіяльності попередників, діяльність теперішньої місцевої влади звичайно виглядає напевно просто колосальною, але це лише гарна обкладинка книжки, яка аж ніяк не відображає її змісту. Тому не потрібно говорити про травлю, просто слідкуймо за подальшими діями В.О. міського голови, і тоді робим висновки.

 

Анна Селихова
Анна Селихова Для початку на свою фейкову сторінку поставте обкладинку ато якось не гарно виходить…

 

Евгения Тальянская
Евгения Тальянская Татьяна, я с Вами полностью согласна….это ужас просто а не дороги,как можно было такое допустить.Почему в Василькове и его районе нет такого льда на дорогах?Я ехала по 12-ти км в эту субботу…дорогу посыпали,но это не наш район.Там могли у нас не смогли?????

 

п.с.:..варто зазначити, що подібний “флейм” ось так раптово раніше не виникав, і проблем було можливо більше та й вирішувати їх теж потрібно було, аж раптом тут таке. Можливо хто вплинув на такий спіч? Згоден, хлопці недопрацювали і сильно лажанулись з банальною посипкою доріг, бо то є їх головна робота і обрано було саме для цього, саме щоб ретельно посипати шляхи вони пройшли через вибори і тд., саме для усунення цих конкретних ситуацій з ожеледю і сніговими заметами вони рік терпіли самодурство свого керівника, а діловодство-виписки-зупинки-садочки-тротуари-асфальт-освітлення-керівництво-податки-пільги-школи і тд. – то є “постійний піар” (с) Таня Бондаренко. Такий погляд трохи засмучує, але вказує на ваше бажання внести власні пропозиції і зміни, допомогти у цій проблемі, долучитись до її вирішення, внести своє бачення і підтримати своїми конкретними діями. А щоб спілкування було адресним, то саме в місцеве борівське КП треба звернутись, до його керівника пана Сідорова В.А. (093 4936799), який компетентний у цих питаннях і отримує платню саме за вирішення цих проблем, як посипка доріг! (а ще відповідає за водопостачання, водовідведення, вивіз сміття, роботу місцевих КНС, обслуговування багатоповерхівок, зеленбуд, забезпечення двірників посипною сумішшю від ожеледиці і тд. і тп.). Звісно що й раніше рух шляхами селища був трохи проблемний у цей час, та й не тільки в смт.Борова, а й по околицям теж, і тоді ще варто звернутись в Фастівське ДРСУ (що опікується шляхами району) для повноти охоплення проблеми. . микрозаймы

Comments are closed.