будівля “міліції”. 13.02.2019 + лонгрід флешбек..

“Sos розбирають полiцiю нашу Борiвську. Виносять балки на вулицю,до ранку розтянуть все дерево….” – повідомляє 13.02.2019 на пдслхн брва свідок подій Василий Лозицкий. Це лише фрагмент довгої історії цієї будівлі..


..звісно, що це не випадково і тд., а ця споруда там вже стала звичним для нашого ока ландшафтною ознакою – памятник згорівшої мусарні!


..трохи “флешбеків” чи архівних новин, про те, чого і як то все сталося для тих хто не знав чи забув, і що робилось по відновленню…

згорів відділок міліції
Posted on 13 Жовтня 2015

..12.10.2015 у с.Борова ранком о 8 годині було помічено пожежу, що виникла в будівлі місцевого відділку міліції, яка спричинила збитки. Фото, відео та соцмережі додают уяви про масштаб події, причини лиха і попередні висновки теж є: елетропроводка. Тепер чекаємо на рішення від місцевої влади, куди саме перемістять тепер погорільців, і як тепер відновити відділок..

компіляція з новин по темі..

..тобто, споруда зайнялась у наслідок того, що чергові у той день поліціянти знехтували правилами пожежної безпеки і ..самі її підпалили обігрівачем! Чим нанесли збиток собі і місцевій громаді, яка надала їм будівлю і безоплатні комунальні послуги. Місцевий ПОМ було знищено.

згарище. прибирання
Posted on 8 Листопада 2015

7.11.2015 на згарищі дільниці міліції смт.Борова, яке нещодавно горіло, відбувалось прибирання: згрібали будівельне сміття, насипали у відра, грузили на вантажівки. Роботи з цим об’єктом чимало, бо сильно постраждали стіни і зовсім втрачено дах та перекриття, але є надія на можливе відновлення.

..головний ініціатор та сподвижник прибирання В.Мялик теж був присутній, керував процесом та домовлявся про відбудову з підрядником, вимагаючи виконання у стислі сроки. Також в прибиранні були задіяні односельці і голова смт.Борова.

ремонт відділку..
Posted on 14 Листопада 2015

..тривають поточні роботи по прибиранню та відновленню будівлі, що згорів як відділок міліції, і роботи почались майже відразу. Вже встановлено опалубку і бетонується пояс, зпалюються прямо у парку недогорілі рештки, метушаться люди..

..основні дієві особи на будівництві-прибиранні, це люди з комунгоспу, а також пан Сідоров та пан Воробей (тогочасний голова селища Борова)..
..головна мета, оперативно звести дах і вкрити від опадів стіни, для їх подальшого ремонту. Тому робота кипить..

відновлення відділку..
Posted on 26 Листопада 2015

..тривають поточні роботи по відновленню будівлі, що згорів як відділок міліції, і роботи почались майже відразу. Вже встановлено частково стіни і готують крокви до перекриття. Попередні роботи тут.

..є неофіційна попередня інформація, що після закінчення ремонтних робіт, міліція отримає два кабінети, паспортист отримає кабінет, а решту віддадуть школі мистецтв! Окремий вхід у бік парку і майданчик поруч також заплановано.

відновлення відділку. 13.12.2015.
Posted on 14 Грудня 2015

..актуальний стан споруди на 13.12.2015..Ще тривають поточні роботи по відновленню будівлі, що згорів як відділок міліції, і роботи почались майже відразу. Вже встановлено покриття. Попередні роботи тут і тут

..згодом той темп, що був наданий за особистого фінансування добродія, зменшився і став. Було чимало інших місцевих подій, котрі відсунули першочерговість відновлення будинку поліції у смт Борова, і там будівництво остаточно завмерло… Але “безхозний” дах над головою в центрі н.п. поруч залізниці опанували інші, чим створили там притончик в ментовці.

..але питання ПОМу вимагало вирішення, а мешканці хотіли пояснень стосовно безпеки власних помешкань, звертались до відповідних структур і навіть отримували розлогі відповіді про відновлення відділку, а ще було запропоновано громаді «Муніципальна поліція». проект статуту.., як можливий варіант рзвитку безпеки громади. Але…

..очільники поліціянтів надавали “патрульку” на наше селище за відсутності пому, для короткочасного перебування правоохоронців, а ті мали під охопленням весь Фастівський район на декілька екіпажів, і фізично не могли бути всюди та пильнувати за ситуацією. А нам казали “якщо відновите місцевий ПОМ, в нас буде осередок, ми матимемо можливість постійно бути там присутні”..

..враховуючи попередні недоліки у керівництві н.п. Борова, коли спочатку щось робилось, а лише потім під це шукали законне підгрунття та необхідний документальний супровід, адміністрацією БСР було замовлено і отримано проект зразок реконструкції будівлі ПОМу.

..маємо креслення (або малюнок) ймовірного варіанту реконструкції погорілої будівлі бувшої міліції, що в центрі селища в парку, по вул.Франка.

..оцінка вартості будівництва і реконструкції складала чималу сумму, але бюджет дозволяв поетапне виконання робіт (у кілька років), навіть без залучень сторонніх бенефіцеарів і спонсорів, щоб розраховувати вийнятково на місцеві ресурси. Кошти на проект знайшли, сплатили і отримали, дозволи готували і гроші аккумулювали.. Але трапилось чергове збурення, де був “злодій” і “незлодії”, у результаті чого проект реконструкції відділення місцевої поліції було взагалі відкинуто для реалізації тимчасовими в.о., а кошти раптом “десьділись”. За час тимчасової каденції раптового тогочасного в.о., це питання жодного разу сесійно не підіймалось і навіть не дійшло до обговорення або вирішення, у відповідних комісіях чи рішеннях.

Минає час, термін “придатності” проекту стікає, поновлений в.о. голови смт Борова пробує перезапустити зупинений розвиток по реконструкції і тд., але депутатська більшість “незлодіїв” банально бойкотує сесійну роботу і блокує рішення у цьому напрямку (як і решти інших ). А згодом взагалі складає свої повноваження, самоусуваючись від відповідальності…

….а потім було чергове повідомлення про крадіїв і притон, бо людям небайдуже, що в нас відбувається, але радикально ситуацію то не змінює. Тож поки всі сидітимуть і чекатимуть, що хтось за них то робитеме, той недобуд розтягнуть по шматкам і ..все.

стосовно теми:
згорів відділок міліції
згарище. прибирання
ремонт відділку..
відновлення відділку..
відновлення відділку. 13.12.2015.
будівля “міліції”
про відновлення відділку
притончик в ментовці
зразок реконструкції займ онлайн

Comments are closed.