Віктор Мялик

Віктор Мялик – бізнесмен і меценат. Про його бізнесові справи говорити зайве, а от про благодійні вчинки та меценатство варто сказати, бо є про що.
Інтернет насичений повідомленнями про надану допомогу, про підтримку грошову та предметну, про безліч різнопланових життєвих ситуацій, які вирішились за сприянням цієї людини. Посилань та свідчень багато, але селище Борова знає свої приклади, можливо навіть не всі (останнього часу), але вагома фінансова підтримка є зафіксованою і на цьому ресурсі: хворій людині на лікування, на придбання різних автівок для АТО, нашим воякам амуніції, капітальний ремонт двигуна на Т-150 для АТО, тощо.
..це – гарний приклад справжнього патріота і мецената!

..зрозуміло, що на тлі таких благодійних справ, декотрі вважають свою допомогу дрібною і зайвою та соромляться своєї підтримки, але то хибне рішення. Допомога у важливій і суспільнокорисній справі завжди потрібна, в будь-яких проявах і кількості, бо є прислів”я: “..що не комар, то сила!”. Можливо наші періодичні настирні звернення, до заможних односельців виглядають зайвими, але “стучіться, і вам відкриють”. Багатьом це допомогло зрозуміти наші прохання, і вони зробили свої добровільні внески, і їх неодноразова допомога та імена було зазначено.
Такі вчинки гуртують громаду, дають спільний вектор руху, прискорюють отримання результату. Ми маємо надію на продовження співпраці.

п.с.: про громадян, що ігнорують подібні звернення, жодного разу не допомогли посильно громаді, повідомляти зайве. Поки що. То на їх совісті..
микрокредит

Comments are closed.