благоустрій. 9.07.2018

….продовжуємо висвітлювати чергові банальні факти благоустрою в смт.Борова 9.07.2018: дорожнє покриття в селищі ремонтує спецтехніка типу “слонік“, котра задуває у щілини і ямки бітумно-гравійну суміш і робить “пломбу” (і навколо місця його роботи трішки шляхи присипано смолистим відсівом, обережно!). Звичайно цей факт сильно “обурює” водіїв і пішоходів, а також “тішить” папєрєдніків, що вони на таку роботу свого часу не спромоглись. Головне у цій ситуації – вийнятково за бюджетні кошти і згідно діючих вимог та за ініціативи бср виконуються дорожньо-ремонтні роботи. А по-простому – робиться рівним шлях!

..коштовні капітальні ремонтні роботи наразі нереальні, бо казна селища має значне “перевиконання”, за яке папєрєдніки постійно собі виписували премії (на сесійнихзаписах це видно), тому й на світло в бср “вистачало” і на садочки працівникамм , тай решта проблем було “вирішено”.
..стосовно неформатних “лежачих поліцейських“: їх стан буде нормалізовано згідно діючих норм і вимог!
..стосовно ваговозів: однією з причин руйнації місцевих шляхів є рух великовантажного транспорту, котрий не навмисно і зовсім випадково, але спричиняє збиток. Компенсація стану або поновлення шляхів місцевого значення цілком у відповідальності місцевих органів влади, бюджет якої повинен наповнюватись з перевізників також, тому відповідні рухи заплановано для вирішення цих питань.

п.с.: бср вибачається за тимчасові незручності перед водіями і закликає бути обережними під час руху!

займы на карту

Comments are closed.