архів. книга. роздали


на фото директор видавництва “Яніна” Пшонківський Олександр

архівне повідомлення з далекого ..книгу “ОПИС ВАСИЛЬКІВСЬКОГО ПОВІТУ” надрукували! Анонсовану подію втілили! Велика подяка за друк видавництву “Яніна“. Ідею фінансово допоміг реалізувати депутат Фастівської райради Микола Гірник, а решту роботи виконали представники ГО «Громадський актив селища Борова»: знайшли виконавця, замовили наклад, очікували друк, забрали і 22.03.2017 розвезли по селам Мотовилівського куща. Тепер історичні факти з описом нашого краю, від автора Едварда Руліковського, стануть до людей ближче.

..був певний перелік людей, котрі зазначили свою зацікавленість у данній книзі, і їх одразу внесли до списку. А ще було бажання долучити сусідів, котрі повинні мати уяву про історію краю, тож додали і їх. Так список склався: с.Мотслобідка (рада), с.Оленівка (школа), с.Мотовилівка (школа), с.В.Мотовилівка (школа), с.Порадівка (рада), с.В.Солтанівка (рада), с.М.Солтанівка (рада), смт.Борова (рада), Борівська ЗОШ І-ІІІ ст., с.Плесецьке (рада) і декілька краєзнавців. Тішила реакція багатьох, котрі нетерпляче починали гортати сторінки, і ставились з певною повагою до видання..

..загальна фотодобірка нижче:

 

..маємо надію, що шкільні уроки історії набудуть нових свідчень, більш “приземлених” до наших теренів, а раніше невідомі факти розкриють цінність наших земель і людей, котрі залишили свій слід в історії краю. У разі виникнення нових книг та видань, котрі несуть подібні знання, їх треба розповсюджувати у зацікавленному середовищі. Вони того варті.. микрозаймы и займы онлайн без отказа

Comments are closed.