книга. роздали


на фото директор видавництва “Яніна” Пшонківський Олександр

..книгу “ОПИС ВАСИЛЬКІВСЬКОГО ПОВІТУ” надрукували! Анонсовану подію втілили! Велика подяка за друк видавництву “Яніна“. Ідею фінансово допоміг реалізувати депутат Фастівської райради Микола Гірник, а решту роботи виконали представники ГО «Громадський актив селища Борова»: знайшли виконавця, замовили наклад, очікували друк, забрали і 22.03.2017 розвезли по селам Мотовилівського куща. Тепер історичні факти з описом нашого краю, від автора Едварда Руліковського, стануть до людей ближче.

..був певний перелік людей, котрі зазначили свою зацікавленість у данній книзі, і їх одразу внесли до списку. А ще було бажання долучити сусідів, котрі повинні мати уяву про історію краю, тож додали і їх. Так список склався: с.Мотслобідка (рада), с.Оленівка (школа), с.Мотовилівка (школа), с.В.Мотовилівка (школа), с.Порадівка (рада), с.В.Солтанівка (рада), с.М.Солтанівка (рада), смт.Борова (рада), Борівська ЗОШ І-ІІІ ст., с.Плесецьке (рада) і декілька краєзнавців. Тішила реакція багатьох, котрі нетерпляче починали гортати сторінки, і ставились з певною повагою до видання..

..загальна фотодобірка нижче:

 

..маємо надію, що шкільні уроки історії набудуть нових свідчень, більш “приземлених” до наших теренів, а раніше невідомі факти розкриють цінність наших земель і людей, котрі залишили свій слід в історії краю. У разі виникнення нових книг та видань, котрі несуть подібні знання, їх треба розповсюджувати у зацікавленному середовищі. Вони того варті.. займ без отказа

Comments are closed.