архів. ДЕНЬ БОРЩУ. звіт

.архів за 1.11.2015.анонсований захід відбувся! Планувалось поїхати великим гуртом, але зібралось трохи менше людей, тому від смт.Борова представників було не багато.

Але подія вдалась: смуга перешкод, вишкіл, стрілецькі вправи, зброярські змагання, найпростіші навички з першої медичної допомоги, перетинання яру по “мотузці”, трохи творчих моментів і…БОРЩ! Так, саме борщ був кульмінацією, зварений у здоровому казані, та доправлений додатково наїдками…
..сімейний формат, військова тематика, свіже повітря і гарний день – день борщу мілітаристів на Марусиному полігоні вдався! Подробиці на фото та відео ..

..відеозвіт з події ДЕНЬ БОРЩУ на Марусиному Полігоні.

..текст від Marusya Zvirobiy

Сьогодні відбулося свято борщу на Марусиному Полігоні.
ЦЕ БУЛО ФАНТАСТИЧНО!
І дуже прошу тих, хто сьогодні в нас був, надішліть мені відгуки, фото й відео для спільного альбому. Дякую.
Наша пошта: marusinpoligon@gmail.com
——————————————————————-
Дякую кожному хто прикрасив своєю присутністю цю подію, дякую побратимцям АТОшникам, що завітали до нас, Льоха Катков що був поранений під Дебальцево та обморожений, торжествено спалив Путіна під загальні оплески та повстанські пісні. Чудово пройшло відкриття пам’ятного знаку нашого полігону, наші камуфльовані ряди прикрашали бісерними вишиванками та дзвінкими голосами Дібрівський народний ансамбль, дякую надзвичайно і чекаємо в суботу в зручному одязі аби й ви могли кругом взяти участь у вишколах.
Голові райдержадміністрації м. Василькова Владу Одинцю та Святославу Дмитренку дякую за подарунок – пам’ятний знак нашого полігону подарований ПІСЛЯ виборів а не для понту! Хлопці, я таке справді дуже ціную і мій колектив теж, вдячні! Женя Ковтун, дякую за виготовлення та уважне ставлення до нас.
Тиловому складу, резервістам та інструткорам добровольчого батальйону Марусині Ведмеді – ви моя родина і справа зроблена спільно з вами завжди виходить якісною та позитивно. Ви неперевершена команда!
Дівчатам борщеварам та кухарям низький уклін за смачнющі страви, що привезли з собою і за суперБОРЩ! Я дуже переживала що багато людей і не вистачить наїстись, одних лише дітей було сорок чоловік. Але завдяки ГО Спільна справа та Наталці Степанюк (сонечко ти неймовірна), завдяки моїм Васильківським побратимам волонтерам, Ірі Горбачовій, завдяки Калинівській сільраді що приїхала повним бабвзводом і привезла не лише апаратуру а й посуд і взагалі з присутніх ніхто здається не приїхав з пустими руками. Оце я розумію Майдан і родина, Ви неймовірні! Всі понаїдалися і лишилася купа вареників зварених. Ми їх підморозили але бійцям що живуть на полігоні того забагато. Хто з Василькова придумає куди ми можемо діти ще з 20 літрів борщу і кілька мисок вареників? Страви свіжі й дуже смачні, підкажіть що з ними робити.
ЗГОДОМ БУДЕ ПОВНИЙ ФОТОЗВІТ ПОДІЇ.
ВСІМ ДЯКУЮ ЗА ПРЕКРАСНИЙ НАСТРІЙ, ЗА ПІДТРИМКУ, ЧЕКАЄМО В ГОСТІ!
НАСТУПНИЙ ВИШКІЛ ВІДБУДЕТЬСЯ В СУБОТУ 7 ЛИСТОПАДА!
записатись на вишкіл 067 462 00 61
Допомогу бійцям можна підвозити в будь який день, тільки попередьте про свій візит або ж лишайте гостинці для Марусиних Ведмедів в Києві по вул Татарська 18б.

Comments are closed.