ДЕНЬ БОРЩУ

Marusya Zvirobiy:

КОЖНОГО МОГО ДРУГА І ПОБРАТИМА ПРОШУ РЕПОСТ!
ДЕНЬ БОРЩУ відбудеться на Марусиному Полігоні вже вдруге! НА ЦЕ РОДИННЕ СВЯТО ЗАПРОШУЄМО І ВАС! Беріть дітей, дружин та завітайте до нашого полігону.

2014 року ми започаткували в себе це свято у звязку з тим, що борщ в Росії було оголошено ворожою стравою і виключено з російських меню. Тож ми наварили величезний казан надзвичайно ароматного, густого, смачнючого борщу зі сметанкою й пампушками з часником для всіх бандерів, каратєлів, укропів, що зібралися в нас в той день і торжественно спалили чучело Путіна з німецького вогнемета і будемо це робити й далі поки воно падло не здохне. Було феєрично, тепло та весело. Аж так, що дуже хочеться повторити :)
ТОЖ ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ДЕНЬ БОРЩУ! записатись: +380674620061
Вдягатися зручно та патріотично, камуфляжі або спортивні костюми, тим, хто захоче усе спробувати не лише зі страв на кухні а й з випробувань наших інструкторів.
*****ДІВЧАТАМ
які, не бігатимуть, а борщ варитимуть тепленько вдягтися, віночки, стрічки синьо-жовті, червоно-чорні, прапори на плечі, стрічки в коси, щоб гарні були як квітки.
*****ВИПРОБУВАННЯ ДЛЯ ВСІХ БАЖАЮЧИХ
полоса перешкод, школа виживання і підвісна переправа, дітьми займатимуться інструктори окремо, тактична медицина, вицілювання зброї.ЗАПИСАТИСЬ ОБЛОВЯЗКОВО, щоб ми могли розраховувати кількість борщу на присутніх, тож телеофнувати Людмилі Миколаївні й попередньо записатись та повідомити скільки вас буде, ближче до події, вам обовязково зателефонують аби уточнити вашу присутність: +380674620061

На полігоні вас чекають намети, буржуйки, бійці, усе як на нашому рідному Майдані.
З собою везти лише продукти, родину і хороший настрій.
Ті продукти, що залишаться потраплять до наших бійців, які тренуються на полігоні до лав збройних сил України.

СПИСОК, що можете, те везіть:
картопля
капуста
цибуля
помідори
часник
буряк
морква
томатна паста
сало
свинина
квасоля консервована
кріп, петрушка, зелена цибулька
сметана
будь які овочі до салату
пампушки
хліб
ковбаса та сир на бутерброди
кампоти та лимонади
чай кава
обовязково! одноразовий посуд (глибокі тарілки, стакани, ложки)

На Майдані ми самі робили собі і свята і революцію, бійців ми самі вдягали, навчилися за цей час робити приємні та корисні речі не лише для себе а для своїх побратимів. Це свято пройде в кращій забутій старій і примусово згаданій новій українській традиції – допоможи ближньому.

СТУДЕНТАМ НІЧОГО НЕ БРАТИ, ЗАПРОШУЄМО ПОПРАЦЮВАТИ ВОЛОНТЕРАМИ ТА ПОЗАЙМАТИСЯ РАЗОМ З БІЙЦЯМИ.

деньги в долг

Comments are closed.