архів. COVID-19. огляд узд від бср. 05.04.2021

архівне повідомлення 05.04.2021..свого часу депутати Борівської селищної ради колегіально погодили рішення, потім члени профільної комісії відвідали Фастівську ЦРЛ щоб проконтролювати витрачення коштів, котрі було направлено на закупівлю медичного обладнання у період початку пандемії в Україні COVID-19 згідно вимог фахівців.

Тоді з цим проханням звернулися медики району (мотивуючи це крайньою необхідністю), і рішення перекинути кошти з ремонту спортзалу у ліцеї смт Борова на придбання обладнання приймали на сесії депутатами селища колегіально, з певними умовами: більша частина сумми (410 т.грн) йде на сам апарат, а менша (100 т.грн.) на фінансування потреб місцевої амбулаторії. Саме з таким пояснювальним листом все було погоджено і доправлено на опрацювання у м.Фастів.
..з моменту прийняття рішення минуло чимало часу (майже рік), прилад було придбано і змонтовано, його встановили і запустили в роботу. 5.04.2021 відбулась зустріч з головним лікарем Фастівської ЦРЛ, щоб висвітлити актуальний стан по ситуації, де знаходиться і як працює придбаний прилад, які основні його напрями роботи і що він може додатково робити. Про питання кількості пацієнтів і основні напрямки застосування теж згадали, без зайвих подробиць, але фахово.

Подробиці на відео.

..це підсумок, прикінцева звітна частина за річний період, де “неспроможна” до отг Борівська селищна рада у кооперації з іншими радами зробила значний внесок у боротьбі з пандемією і оновленням технічними засобами Фастівської ЦРЛ, послугами якої користуються всі мешканці району.

..звісно, що ці кошти могли піти на ремонт шляхів і реконструкцію очиснихї споруд, або як і планувалось, на ремонт спортивного залу у Борівському ліцеї, але на той момент ситуація була інша і рішення приймали у досить стислі терміни під і тиском пандемічних настроїв..

стосовно теми:
узд від бср. COVID-19
подяка БСР від ЦРЛ
9 лікарень. COVID-19. Київщина
БСР. кошти лікарням. 30.03.2020 +сесія
БСР. списки. медичних працівників
клопотання від лікарів до БСР
Особисте: УЗД (УЗІ) в с.Борова ще?

 

Comments are closed.