архів. бср. позачергова 51 сесія VII скликання. 22.07.2020

..це архівне повідомлення за 22.07.2020. стисло:в приміщенні БСР смт Борова відбулась чергова позачергова сесія N51 скликання VII. Був кворум, було проголосовано і обговорені оперативні питання, головним яким було початок співфінансування проекту нового дитячого садочку, був традиційний коротенький дискус. Подробиці на відео і фото..

..докладніше: раптово напередодні сесії 22.07.2020 завітали гості з району (саме тому сесія позачергова), і запропонували погодити спільне фінансування розробки проекту, все вимагало високої оперативності і місцеві депутати знайомились з пропозицією безпосередньо в приміщенні бср. Їм пояснили необхідність цих дій вийнятковим збігом обставин і унікальною можливістю, збудувати нове сучасне і за державного фінансування приміщення, то ж хто від такого відмовиться (гарантії надавали гості від себе і від депутата від нашого округу!).. Також борівські депутати під час обговорень згадали про попереднє рішення, коли в район передавали кошти на узд і фінансування нашої амбулаторії (410 і 100 т.грн відповідно,) і що трапилось насправді, тож його повторно відправлять у район.

п.с.: ..мабуть ці кошти дійшлт за адресою і процес розпочався?

п.п.с.: мабуть за минулий період вже очевидні стали зміни і рішення втілюються, на теренах будується новий заклад, і все як обіцяли нам ці “гості”?

Comments are closed.