9 лікарень. COVID-19. Київщина

У Київській області дев’ять лікарень будуть приймати хворих на коронавірус (ФОТО)

Міністерство охорони визначило 240 медичних закладів по всій Україні, які першими прийматимуть пацієнтів з коронавірусом

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров’я України.

Відповідні заклади охорони здоров’я відібрані і схвалені очільниками областей, регіональними департаментами охорони здоров’я, рекомендовані НСЗУ спільно з МОЗ. Вимоги щодо формування мережі цих закладів затверджено розпорядженням Віктора Ляшко, Головного державного санітарного лікаря України №7 від 27.03.2020 року.

Як зазначається, вибір цих лікарень є спільною позицією голів обласних державних адміністрацій, МОЗ та НСЗУ. Пріоритетним критерієм вибору визначено безпеку пацієнтів. Щоб госпіталізовані з COVID-19 пацієнти отримували всі необхідні медичні послуги без необхідності переведення до іншої лікарні при погіршенні стану. А ті пацієнти, які потрапили до лікарні з приводу інших захворювань, не перетинались з інфікованими коронавірусом пацієнтами та безпечно проходили лікування.

Всі вибрані заклади мають необхідне обладнання, щоб надавати допомогу хворим на коронавірус. А саме: в 240 закладах передбачено 4,1 тисяча місць для ізоляції хворих, 67 тис. ліжок-місць. Кількість апаратів ШВЛ складає понад 1800 одиниць. В лікарнях працює 5855 лікарів – інфекціоністів, анестезіологів, терапевтів та педіатрів.

Таким чином, у Київській області було визначено дев’ять опорних лікарень. Лікування хворі на коронавірус зможуть отримати у Васильківській та Яготинській центральних районних лікарнях і в Центральній райлікарні Києво-Святошинської райради.

А також в Броварській багатопрофільній клінічнії лікарні, Білоцерківськії міськлікарні № 1, № 3 і Білоцерківському пологовому будинку.

Нагадаємо, що за даними Центру громадського здоров’я станом на 31 березня на Київщині зафіксували три нових випадки захворювання на коронавірус. кредит онлайн

Comments are closed.