архів. 3.05.2016. кара повістками? додаток.

..це архівне повідомлення, про дивну ситуацію від 3.05.2016 на теренах нашого селища, коли напередодні  громадянин без наявних для цього повноважень виконував передачу повісток, для виконання військового обов’язку, третім особам. 

Минув час і… той посиланець тепер став помітним в певних колах. Змінив орієнтацію, ще й активно протидіяв створенню спільної громади, вніс свою частку дезінформацією, ще й став депутатом від проросійської партії! Але мова не стільки про нього, а про тих хто його тоді використовував: де вони всі тепер і кого вони нам готують? Є навіть чутки на протекцію сучасному районному керівництву, що планує свою кандидатуру подати…

..новина виявилась цікавою, одразу пішла реакція, що лише підтвердило підозри. Нижче текст листа від Анатолія Франчука, де перераховані прізвища молодих людей, яких вони бажали відправити у військо (щоб не заважали). Знайдіть серед них автора допису…

..і як повинні до цього “листа” від Франчука віднестись зазначені люди? Був би честним і відвертим, і власним позитивним прикладом очолив би цей список. Доречі: і як там справи з дтп?..

п.с.: пройшло трохи часу від зазначених подій, вже є можливість озирнути і порівняти, що було правда, а що ні, і спрогнозувати подальші дії. Тоді громадяни низької соціальної відповідальності порушували закон  і згодом програли перегони, навіть ” кара повістками” їх не врятувала. Згодом був інший треш – розірви команду, але то вже інша розповідь. Незабаром будуть чергові-позачергові вибори, а більше турбують місцеві, і нам будуть пропонувати або протидіяти нові “кандидати” і їх ляльководи (гречкосії), намагаючись хакнути мозок виборця (зелень), як це нещодавно було. Тож пильнуйте і оминайте граблі. ( )

п.п.с: ..минуло ще часу, старий комуняка перефарбувався на ….лютого українця! …, а доля гінця що приніс повістки хлопцям виконуючи явно чиєсь замовлення, тепер влаштована: можемо спосторігати працюючим у комунгоспі начальничком. Отака кар”єра у гнид! Антиукраїнська проросійська партія по своїй квоті прилаштувала свого “бійця”, і він ще й вимагає собі до оплати премії, і це з податків односельців. А інший з комуняк до радикалів. Обрали – їжте.. 

Comments are closed.