11.09.2019. дует клоунів гастролював у бср..

..осіннє загострення розпочалось.

Доброго дня, шановна громадо селища Борова!

Я просто дивуюсь клоунаді, необізнаності та невихованості двох псевдо-активістів та «патріотів» свого селища (всі прекрасно пам‘ятають, що один був заступником селищного голови, а інший – районним депутатом).

Мене дивує, як два дорослих чоловіка вже вкотре приходять на розбірки в селищну раду з погрозами саме до жінок… ще й один знімає все на камеру (мабуть, пишаються тим, що можуть лише сперечатись з дівчатами!)
Ви не з камерами би бігали, а працювали б краще… особливо над саморозвитком та над розвитком громади!

Звичайно ж тебе і на посаді поновлять, і звільнять як ти скажеш, ще й кошти виплатять за період вимушеного прогулу… тільки спочатку сядь та вивчи мат.часть, неук!

Я залишу тут фото документів цих неуків… впевнений, що обізнані люди зрозуміють все і без пояснень, прочитавши заяву, рішення суду та виконавчий лист.

Офіційну відповідь та розлогий коментар надам згодом.

P.S. Групі підтримки та типу коментуючим я просто хочу натякнути, що чистка кадрів ще не завершилась…😉

З повагою, в.о. селищного голови Босой Д.А.


..повідомлення фейкової сторвнки бср.

..саме ця цитата влучно і чітко демонструє настрій і ставлення громадян до події, що так епатажно відбули, як номер на арені :

“Гадаю, вже зараз є чимало людей – Виборців у Селищі, та представників місцевої Влади, котрі зацікавлені в щоденному розвитку нашого Селища, і з розумінням ставляться до тих зусиль в цьому напрямку з боку Керівництва Селища та Апарату Селищної ради, і зовсім не зацікавлені в черговій конфронтації, котра, як і “минула”, може знову відкотити розвиток нашого Селища далеко НАЗАД… Громада зацікавлена в тому, аби не заважати Керівництву впроваджувати в Життя такі необхідні для розвитку Селища плани… Часто КОНФРОНТАЦІЯ має на меті лише ОДНЕ — захоплення Влади, як САМОЦІЛЬ..
Хоча ці “самоціль” (лі)” можуть мати досить плачевні наслідки не для представників місцевої Влади, А, на жаль, — для ВСІЄЇ багатотисячної ГРОМАДИ…Вірю, що не дамо перешкодити розвитку нашого славного Селища !…” (с)


..звісно, що коли кілька років тому, вони зчинили весь той заколот і посіли як переможці, вони вважали справу “зробленою”. А їх діяльність мала бути взірцем і прикладом вірного і правильного керівництва, з очевидним і дієвим результатом, з відкритою роботою. Але так накерували, що коштів у бюджеті не стало за рік на освітлення і самозабезпечення бср, що мусили красти електрику… А тепер, коли “злодій і хапуга” нарешті наладнав продуктивний процес, поновившись через суди у законний чин на робочому місці, вони вирішили повторити це як “фоку”. Вийшло кумедно…  Справи краще кажуть за слова, обіцянки і справжні дії довели хто є хто, тож не смішіть людей…

..доречі про справи: згадайте що на своїх посадах, як керівники, встигли зробити для громади і селища ці клоуни, де один був заступником селищного голови (тепер міколог), а інший – районним депутатом (тепер стрімер). микрозаймы

Comments are closed.