бср без світла! 22.06.2018

..як повідомили з Борівської селищної ради, 22.06.2018 у приміщенні раптово зникло світло, і все… Дроти, котрі до тепер розстелено було на підлозі для підтримки функціоновання місцевого органу влади майже місяць (!), десь у місцях підключення створили зайве навантаження і викликали “кз”, яке на себе сприйняв автоматичний запобіжник.. (за свідченнями штатного електрика).

..це все ніяким чином не пов’язується з боргами бср, котрі виникли за невчасної сплати за спожите “світло”, і це зовсім не має відношення до планових  тендерних закупівель і наявності на рахунках коштів, так само як це не було протизаконним і скоріше без порушення діючих норм безпеки з електрикою і тд. Все було гаразд! Тож голосні заяви юю (доречі він досі ще відповідальний, бо офіційно не звільнений від тої посади) про відсутність проблем мають чергове наочне підтвердження!


..мережа “тимчасової” комутації, котра забезпечувала діяльість бср останній час!

..у наслідок “кз” (короткого замикання) і від дій запобіжних систем було відімкнуто від живлення “ощадкасу”, з системами охорони і терміналів, що тривалий час ділилась власними потужностями з бср. Тепер вони живлення не нададуть, бо то є проблемою, та очевидно ще й і небезпечно!

Наразі бср без світла, вся оргтехніка “мертва”, при можливості папіри робляться від руки..


..невідома х..ня електричного забезпечення в бср і її стан.

…”раціоналізаторів” мабуть очікує “премія”, якщо прийде штраф на селищну раду, то вже вони самі нехай поясюють, що в них все “все гаразд”!

..стосовно виплат: як очікується, можливо всі місцеві бюджетники теж “зависнуть” з отриманням нарахувань і виплат коштів, бо спочатку відсутність голового бухгалтера бср, а тепер відсутність світла, спричинять певний дискомфорт.

..щиток опломбовано, запобіжники поруч, дроти під замком, але є одна мааалееенька хитрість, котрою користувався “разіоналізатор”, який у нескладний спосіб відкручував опломбоване без порушень цілісності, вмикав-вимикав струм і….вирішував нагальне питання у звичний для себе спосіб – обходив систему! І пломба ціла, і струм є, і ми всі задоволені… Тож у разі питань, звертайтесь до тогочасного тимчасового юю, котре погодило ці дії і відповідальне за наслідки: світло, збитки, проблеми у сусідніх організаціях, несвоєчасна виплата або затримка надходження коштів і тд., бо решта людей просто виконували свою роботу в тих обставинах..

повідомлення стосовно теми:
дроти в бср
дроти в бср. 25.05.2018

п.с.: як подейкують люди, могла й пожежа трапитись і збитку було б багато, але ж тим “раціоналізаторам” то байдуже.. кредит

Comments are closed.