ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДИ

.. 23.01.2014 о 12.00 в селищі Борова відбулося народне віче (збори, страйк, майдан), де було обговорено питання нагальної політичної ситуації, а також гострі місцеві проблеми. У результаті було створено “ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДИ”, текст якого наведено нижче..

_____________________________________

Голові Борівської селищної ради
Фастівського району Київської області
п. Франчуку А.М.

громади селища Борова Фастівського
району Київської області


З В Е Р Н Е Н Н Я

Ми, громада селища Борова, занепокоєні політичними подіями, які назріли в державі і ведуть до її нестабільності, перекреслюючи надії і прагнення народу до кращого майбуття, а найгірше, реакція влади, яка залучивши «Беркут», фактично спровокувала активні мирні протести Євромайдану на побиття молоді, неодноразові виступи беркутівців проти Євромайдану. Подальші дії «Беркута» – витіснення мирних людей з Площі. Влада по відношенню до всього українського народу виявила себе окупаційною, воюючи проти мирного народу.
Провокаційним способом влада викликала активні протести учасників Євромайдану, що привело до кровопролиття. Обов’язком президента було своєчасно припинити протистояння Євромайдану і органів спецназу. Але цього не було зроблено взагалі і довело до фізичної розправи.
Водночас занепокоєні прийняттям нових законів нелегітимним способом, без обговорення, які перекреслюють всі демократичні норми життя.
Президент не погоджується на жодні умови відправити уряд у відставку, скасувати закони, які не захищають інтереси українського народу, а, навпаки, захищають тільки інтереси правлячих кіл, які зробили закони «під себе».
Громада селища Борова вимагає швидкої реакції президента на припинення кровопролиття, виконання вимог народу про відставку Уряду. Громада селища солідаризується з Євромайданом у його діях проти силового влади, проти нових «драконівських» законів, проти кровопролиття, дій спецназу проти українського народу, які фактично спровокувала влада, що й привело до таких наслідків. Влада не є демократичною, йде врозріз із демократичними нормами життя у стосунках її з народом.
Просимо на Борівській сесії депутатів озвучити це Звернення з метою прийняти відповідне рішення та довести його до відома Фастівської РДА.

Громада селища Борова
Фастівського району
Київської області

23 січня 2014 року займы на карту

Comments are closed.