зупинки маршруток..

..виникла цікава тема на форумі, це маршрутки і зупинки, що є у нас в смт.Борова. Мова йде про організацію цивільних і зручних зупинок, про облаштування їх, про … та про все.
..починати можна з любого краю, а тут спроба з середини, тобто центру. Маршрутки “на Київ” зупиняються, очікують і стартують саме з “п’ятачка” перед Універмагом, бо так склались обставини. Час минав, всі звикли, але накопились негативні моменти (паркування на тротуарі, обмеження руху по дорозі на зупинку і висадку, відстій або очікування загрузки)..

..власник будівлі згоден на створення зупинки поруч, але за рогом, де є місце. Місцеві теж погоджуються тут паркуватись (там навіть трава не росте – викатують), лишилось організувати трохи земляних робіт і перенести бордюр, заасфальтувати майданчик в одному рівні з дорогою, облаштувати навіс і рекомендувати цю зупинку перевізникам. Там ще є деталі, але вони суто організаційно-адміністративного плану.
..згідно малюнку, там може стати одночасно 2-3 маршрутки, і це місце виділити знаками вийнятково для них, а нахаб що туди влізуть – попередити.
То як один із прикладів…


кредит на карту

Comments are closed.