..зупинки автобусного маршруту

..не знаю точно, ким це регламентується. Але, може, варто винести на громадське обговорення зупинки автобусного маршруту Борова – Фастів, а також стиль поведінки водіїв, що надають послуги.

З цього питання маю такі міркування:

– дорогою до Фастова і в Борову (поза межами нашого селища) водій автобуса здійснює зупинки у визначених місцях, а також на вимогу пасажирів.
– як тільки перетинає знак “Борова”, одразу починає посилатися на визначений перелік зупинок, які розподілені дуже дивним чином ( в автобусі розміщено пелік зупинок лише в межах смт Борова).
– на відстані від крамниці “у Сашка” до вул. Української – 4 зупинки, а далі до центра – жодної – ???????.
Я насправді проти, аби автобус зупинявся раптово і створював проблеми руху автомобілів, але варто запланувати зупинки через орієнтовно подібні за протяжністю проміжки.
– цілу зиму усі жителі вул. 1 Травня, Поповича, Бойка, Польової, Тітова, яким зручно (часто разом з дітьми) добиратися до зупинки на 1 Травня, мусили ходити на зупинку на вул. Українську (вона вузька і взимку має труднощі проходу через грунтове покриття), місця для зупинки автобуса немає.
– Водій повідомив, що на вул. 1 Травня зупинятися слизько, хоча саме на цій вулиці існує достатньо широкий простір, аби автобус мав змогу з,їхати з дороги і комфортно висадити пасажирів.
– На звернення пасажирів водії часто реагують дуже негативно, складається враження, що це не сфера послуг і не громадський транспорт, а пересування здійснюється на особистому самохідному кріслі водія, на яке пасажири мають нахабство претендувати.
– хіба не повинні люди за плату отримувати відповідні послуги (навіть якщо ця плата невелика)? заём

Comments are closed.