загублені (розгублені) 2..

..6 лютого 2017 року на шляху між сіл Оленівка та В.Мотовилівка сталась наступна подія: немісцева літня людина загубилась (розгубилась) і обравши невірний напрям підтюпцем рухалась по дорозі “дохати”. Поруч проїздили автівки і автобуси, оминалі чоловіка і рухались далі, навіть не цікавлячись його появою серед поля.. Мусили стати і розпитати, а потім посадили до салону авто і відігріли, а коли дід зміг відповісти на наші питання, то зрозуміли приблизну картину: той розгубився і вийшов з маршрутного автобуса не на тій зупинці, а водій автобуса не зміг старому пояснити куди йому йти, і поїхав далі за розкладом. Літня людина дезорієнтована у незнайомому місці взимку в полі обрала напрям руху, як вона гадала, “вірний” і пішла..

..вітер, сніг, біле мариво, пообідній час, швидке наближення ночі і темряви, мороз і дааалеке село – ймовірність фатального випадку була висока. Проскочивши його автівкою в один бік, повернулись і .. далі коли розпізнали уривчасті дані, обзвонили селищну раду смт.Борова та знайшли контакти знайомих, довезли старого до хвіртки хати і передали з рук в руки. Хеппіенд.
Таке трапляється з багатьох причин, від банального «заблукав» до більш важкого «втрачено пам’ять», і вимагає від людей співчуття та допомоги. Саме так і сталось в цьому випадку. Рік тому аналогічний випадок трапився, що задокументовали тоді, а скільки інших прикладів буває..

..а родичі нехай завчасно папірець чи браслет з адресою та іменем залишать на ймовірній «пропажі», це зекономить масу часу та сил, та врятує від стресу та ін.. деньги в долг

Comments are closed.