загублені (розгублені)..

..4 лютого 2016 року в смт.Борова сталась подія: не місцева літня людина загубилась! Таке трапляється з багатьох причин, від банального “заблукав” до більш важкого “втрачено пам’ять”, і вимагає від людей співчуття та допомоги. Саме так і сталось в цьому випадку, коли літня жінка (нещодавно придбали житло у смт.) вийшла на вулицю і розгубилась.. Добре що памятала власне ім’я та родичів, і добре що люди її так не залишили, а викликали міліцію та доставили її до сільради. Там жіночку обігріли-напоїли, випитали ще подробиць, а згодом і міліція (поліція) дала відповідь про родичів. Через годину її забрав син і відвіз до домівки..

..так сталось, що “хеппіенд” відбувся за допомоги усіх, хто відгукнувся. А могли просто пройти мимо…

..у подібних випадках треба нагадати алгоритм дій, щоб максимально ефективно відпрацьовувати подібні ситуації:
1. місцева міліція (поліція) повинна відреагувати на звернення громадян: начальник Борівського відділення поліції Заровський Анатолій Анатолійович.
Телефони: 102 або 0973345725, 0936740720.
Тимчасова приймальня знаходиться в приміщенні поліклініки за адресою: смт.Борова, вул.Театральна,5 (колишній кабінет Янушка В.І.)
2. тимчасовий притулок: сільрада смт.Борова, або сіл Мотовилівського куща, амбулаторії, тощо..
3. у холодну пору забезпечити теплом та “відігрівати” гарячим чаєм..

..ну а далі чекати, поки родичі не відгукнуться.
..а родичі нехай завчасно папірець чи браслет з адресою та іменем залишать на ймовірній “пропажі”, це зекономить масу часу та сил, та врятує від стресу та ін.. взять займ онлайн

Comments are closed.