"Всюди Буду!" ."Київський марафон"

Відбулися весняні змагання з орієнтування “Київський марафон” та “Кубок Літвінчука”. Про все докладніше.

14.04 в Києві, в парку “Перемоги” міста Києва стартував відкритий чемпіонат Київської області за спортивного обрієнтування “Кубок пам’яті Аталотія Літвінчука”. Для всіх було оббмеження часу – 35 хвилин. Тобто, треба було всі свої КП (контрольні пункти) знайти у вказаній послідовності, відмітитися електронним чіпом та фінфшувати не пізніше, ніж через 35 хвилин після старту. Стартували всі учасники (а їх було понад 400 осіб) з інтервалом в 1 хвилину. Кожної хвилини стартували 4-5 учасників різних вікових груп, тому вчепитися комусь “за хвіст” та хитрувати можливості не було- треба було тільки САМОСТІЙНО вирішувати поставлені задачі.

Наші учасники бігли в таких групах: Ліза та Крістіна в групі Ж12 (треба було подолати 1,3 км та знайти 8 КП. Нажаль, Ліза вийшла за межі 35 хвилин, але знайшла всі КП!!! Такого роду собі тренування влаштувала ;-) Зате Крістіна впоралася на відмінно: серед 56 учасниць цієї вікової групи вона прийшла 37 з результатом 25 хвилин 28 секунд. Для довідки: щоб отримати третій юнацький розряд в цій віковій групі треба було пробігти менш, ніж за 12 хвилин та 5 секунд. Тому, дівчата, все літо бігаємо!!! ;-)

Льоша та Вася теж чудово виступили у своїй віковій групі (до 20 років): требу було пробігти за ті ж таки 35 хвилин (або менше) 2,8 км та знайти 14 КП. Доречі, відстань в км вказується ПО ПРЯМІЙ між КП, але іноді приходиться оминати паркани, будівлі, водні канали, тому, звичайно, насправді відстань набагато більша. Вася впорався за 25 хвилин 17 секунд, а Льоша за 26 хвилин 06 секунд. Вітаємо Васю, він виконав ТРЕТІЙ ДОРОСЛИЙ РОЗРЯД!!!!! До 25 хвилин 40 секунд – це був час на виконання III розряду зі спортивного орієнтування!!! Ми в захваті від такого результату!

Гончарова Лілія зайняла почесне 5 місце в своїй віковій групі з результатом 22 хвилини 11 секунд (2,2 км на 11 КП).

Вова вийшов за межі часу, тому був дискваліфікований, але знайшов всі КП і навчився очищати чіп та зрозумів, для чого це робити! ;-)

Наступоного дня лише 200 учасників виявили бажання бігти “Київський марафон”. В районі меморіалу “Биківня” (за метро Лісова в сторону Броварів і були проведені ці змагання. Тут були досить значні відстані між КП та контрольнйи час – 2 години!

Цього разу вже Ліза впоралася зі своїм завданням, вона подолала 2,1 км за 38 хвилин і знайшла всі 6 КП серед боліт, пагорбів та чагарників. Ліза стала 11 серед 15 учасниць. Чудово! Крістіна бігла в групі Ж14, тому для неї 3,7 км та 7 КП це було досить високе навантаження як для третього в житті самостійного орієнтування. Але досвід Крістана здобула гарний!

Нажаль, Вася, Льоша та Вова були дискваліфіковані, бо ДУЖЕ велика відстань: 10, 4 км (по прямій!) та 16 КП. Але, знову ж таки є і плюси: ми розжилися на карти місцевості і тепер зможемо проводити якісніші тренування! І, звичайно, знову переконалися, що треба вчитися “ходити по азимуту” ;-) бо саме в цьому вмінні і полягає орієнтування в марафонах.

Гончарова Лілія – 4 місце в своїй віковій групі (6 км, 12 КП) – 1 година 21 хвилина 21 секунда ;-) Від третього місця відділило 7 хвилин. Ці хвилини було втрачено на маршруті, коли зустріла Васю та Вову, які загубилися. Розуміла, що втрачаю час, але важливіше за перемогу була допомога “своїм” дітям. Тому результатом задоволена!

Вітаємо всіх гуртківців з початком сезону орієнтування і сподіваємося, що наступні змагання покажуть цікаві та неочікувані результати!

Звичайно, ми відвідали МакДональдз, бо переможців та учасників треба балувати ;-) а також – бонус – відвідали ботанічний сад і вкотре помилувалися на квітучі магнолії! Фото згодом. Частково є тут:https://www.facebook.com/pg/%D0%92%D1%8 … e_internal

кредит на карту

Comments are closed.