пдслхно брва. ліс і вирубка

..питання лісу і вирубки дерев буде актуальним поки…там ще є дерева! Лісовики вже давали поясненя своїм діям, бо державне підприємство на госпрозрахунку живе з того, що реалізує деревину, за якою доглядає – тобто за лісом. Але люди невгамовні у своїх птаннях, їм важливіше “власний” ліс ніж здобутки лісовиків, тому й реагують на ситуацію відповідно.. Нижче тексти з “Підслухано Борова”, яка стала неофіційним інформаційним рупором думок місцевих мешканців, що пишуть зі своїх акаунтів у фб.


..рекультивація. Тут буде ліс…років через 60.

Не розумію чому ви так переживаєте за стан лісу. Це ж тільки поодинока санітарна вирубка. Подивіться на ці колоди – це суцільна гниль і труха. Безкорисливі лісники просто підліковують наш ліс. Вони хвилюються за нього, тому працюють не покладаючи рук 24/7. Соромно за нас, невдячних жителів, навіть подякувати їм не можемо.
Дивіться яка краса. Густий чудовий ліс. Неба не видно. Можна сказати, просто хащі.
А запах який… мм… свіженька тирса.. обожнюю.
Хочу подякувати лісникам за їх важку беззупинну роботу. Побільше б таких і світ стане кращим. Пропоную громадою скинутись на ще один погружчик, бо санітарна вирубка дуже важка і доводиться робити багато “ходок”.
Цікавий факт: Борова походить від слова “Бір” (густий непролазний ліс), на місці та поблизу якого знаходиться селище.
Рік-два і можемо перейменовувати смт в “Польова”.
P.S. фото за 24.04.17 (вирубки зараз множте мінімум на 3)
—–
Не анон срочный займ без проверок

Comments are closed.