Вони плекають таланти

Розпочався новий навчальний рік. Грунтовно підготовлена до нього і Борівська школа мистецтв, у якій працюють професійні педагоги з багаторічним стажем роботи – справжні майстри своєї справи. У кожного за плечима великий досвід роботи у творчому вихованні дітей не лише борівчан, але й дітей із навколишніх сіл, що свідчить про визнання та популярність навчального закладу за межами селища. Місцевий мистецький заклад є важливим підґрунтям для гармонійного творчого розвитку дітей на терені національної художньо-мистецької культури.

Школа має численні нагороди за свою творчо-навчальну діяльність. Серед здобутків закладу –  перемоги в олімпіадах та конкурсах різних рівнів, про що неодноразово згадувалося в різних публікаціях районної преси та періодиці за двадцятитрирічне існування школи.

Відчутна допомога з боку батьків, селищної ради, підприємців. В сучасних складних соціально-економічних та політичних умовах важливо зберегти існуючий навчальний заклад.

Шановні педагоги! Селищна рада, батьки, підприємці щиро вітають вас з початком навчального року. Всім зичимо здоров’я та творчої наснаги у такій відповідальній роботі – закладати основи гармонійного розвитку дітей, формувати у них творче мислення та естетичне сприйняття навколишнього світу. Подальшої підтримки та розуміння від місцевої влади, батьків та небайдужих до роботи мистецького навчального закладу!

Депутат Борівської селищної ради               Магдаліна Бухальська

микрокредит

Comments are closed.