школа мистецтв

Борівська школа мистецтв існує та живе!

У новий виток свого розвитку на порозі Нового року, на початку свого третього десятиліття вступає Борівська школа мистецтв.

Утворена 1993 році завдяки наполеглевим старанням засновника школи Сіверського С.Ф., школа нині є мистиецьким осередком, який відвідують учні з кількох сусідніх сіл.

За весь період існування школа мала чотирьох керівників, які намагались та намагаються вирішити потрібні питання школи та продовжити достойне життя цієї невеликої, але талановитої дітвори Борової. У цей нелегкий політично час школу очолює Малихіна Олена Василівна і знею школа злобила важливий крок – “ Державна атестація ”.

За 21 рік свого існування школа розрослась, зміцніла, збагатилась, виростила достойних учнів і випускників, які продовжують мистецьку справу.

З 28 листопада 2014 року по 8 грудня 2014 року Борівська школа мистецтв проходила перше в своєму житті, серйозне випробування — державну атестацію, який вона склала на достатній рівень.

Державна комісія, яка склалась з провідних спеціалістів та методистів області, перевірила докукментацію, належний стан приміщення, наочний матеріал для проведення уроків на всіх відділах , технічне обладнання та фонотеку, відвідали уроки по всіх відділах та подивились атестаційний концерт.

Комісія проаналізувавши стан навчального процесу дійшла висновку, що навчально — виховний процес у школі естетичного виховання проходить на належному рівні .

Обласна перевірка стала потужним поштовхом для натхнення учнів та викладачів школи для нових здобутків та перемог, тому 24 грудня 2014 року вони прийняли участь у міжнародному конкурсі – фестивалі “ New Year Stars ”, що проходив у місті Київ 20 — 25 грудня 2014 року. Результатами стало те, що учні Щеглюк Вікторія (учениця Малихіної О.В.) та Білявська Вікторія (учениця Балакіної Т.Л.) стали лауреатами третьої премії, а викладач Борівської школи мистецтв по класу гітари Россєєва Марина Юріївна — лауреат другої премії.

ВІТАЄМО !

Борівська школа мистецтв, єдина у Фастівськім Районі, знаходиться у постійних творчих проектах і пошуках, викладачі живуть життям творчості школи, створюють нові музичні колективи, складають учнівські ансамблі, намагаються донести дитячі таланти до людей Фастівського райну та Київщини.

Колектив Борівської школи мистецтв вітає усіх з Новорічними святами та Різдвом Христовим.

Мирного неба у 2015 році , та нових творчих здобутків бажає колектив школи.

Викладач школи Фокт І.Е. займ онлайн без отказа

Comments are closed.