ВИВІЗ СКЛА

..проста ідея зі збором склотари, що мала на меті отримати кошти для АТО за здані пляшки, отримала ще й побочний приємний ефект — скло вилучили як сміття з оточуйочого середовища! Пошук надходжень для підтримки наших в АТО — це було головне, але скільки «проінспектували» смітників і на якій це території було — вражає..

..започаткували акцію 15 березня, коли масово вийшли на прибирання представники ГО «ГРОМАДСЬКИЙ АКТИВ СЕЛИЩА БОРОВА», мешканці з сусідніх дворів, всі хто посильно міг допомогти збирали скло.
Хронологія задокументованих подій:
збір пляшок
збір пляшок 2
збір пляшок 2. додаток
збір пляшок 28.03.
збір пляшок 25.03.
збір пляшок 26.03.
збір пляшок 27-28.03.2015
збір пляшок 30.03.2015
збір пляшок 01.04.2015
збір пляшок 02.04.2015
збір пляшок 04.04.2015
збір пляшок
збір пляшок 07.04.2015
збір пляшок 16.04.2015

..чимало привезли та вивантажили пляшок без фотофіксації, приносили пакуночки і навіть пивними ящиками з порожньою тарою, що теж потрапило до загальної купи.
Мешканці оточуючих сіл, а саме В.Снітинка, теж долучились: вони з власної ініціативи повибирали скло розкидане на їх території, спакували все це у мішки і викликали нас це забрати. Це відбувалось неодноразово і теж додало купі росту. Приватні “колекції” додавались постійно і збагачували гору склом.
..настав день, коли знайшли кому відвезем і за чиєю допомогою, бо необхідний був великогабаритний транспорт та навантажувач. Частину роботи виконували вручну, пересипаючи з мішків у ківш погрузчика, а решту роботи “автоматизували”: закидали у кузов вантажівки і вивозили на пункт прийому склобою. Роботу розпочали о 12 годині, завантаження тривало 1 год, потім доставка, зважування, вивантаження, тарування, розрахунок і на чергове завантаження..
..день минув швидко, встигли лише три ходки зробити і вивезти майже все, лише невелику купу залишили “на потім”..

..вантажівка не биту пляшку бере у кількості біля 5 тонн, за цю вагу дають приблизно 3000 грн., зроблено 3 рейси – отримано 9000 грн. за 15 тонн. Півтора місяця неквапливих зборів скла околицями принесло 9000 грн.! Кошти підуть на погашення поточних боргів і на придбання необхідних речей для наших воїнів АТО.

..добірка фото з події додається.

..приємно, що керівник закладу прийому скла пішов нам на зустріч, він значно підняв нам ціну прийомку склобою (від базової), дізнавшись про нашу мету. Також велика подяка робітникам заводу “Меркс” у технічній підтримці процесу, що значно полегшило завантаження. Окрема дуже велика подяка нашому односельцю пану Ігорю Волошину, водію великого самоскида, за безкоштовну допомогу у транспортуванні нашого скла. Всім хто причетний, посильно допомагав у збиранні, вантаженні, фасуванні і тд. – велика подяка!

..локальні місцеві точки збору почали утворюватись з ініціативи місцевих жителів, що встановили таблички і “керують” збором, а при необхідності викликають нашу місцеву “доставку”. Може так і контейнер для скла стане звичним…

..наш місцевий комунгосп: наші заклики про підтримку та допомогу у цій акції залишились без відповіді, було проігноровано і телефонні прохання, чим вкотре довели свою байдужість або безпорадність до прохань громади.
займ онлайн без отказа

Comments are closed.