збір пляшок

..проста ідея зі збором склотари, що мала на меті отримати кошти за здані пляшки, отримала ще й побочний пиємний ефект – скло вилучили як сміття з оточуйочого середовища! Звісно, що пошук надходжень для підтримки наших в АТО – це було головне, але скільки “проінспектували” смітників і на якій це території було – вражає..

..задіяні були усі, хто мав бажання під дощем у холодний день шарпатись по кущам, вибираючи пляшки з грунту і навантажуючи мішки. Автівки неодноразово вивозили зібраний скарб на “точку” збору по вул.Театральна поруч відділення НП, де невеличка купа росла помалу, прибуваючи свіжими надходженнями. Керівник туристичного гуртка, разом з підопічними, посильно допомагали: прибирали територію бувшого лагера і схили в гайку, на яких проводять свої заняття, від скла. Представники ГО “ГРОМАДСЬКИЙ АКТИВ СЕЛИЩА БОРОВА”, мешканці сусідніх дворів, всі посильно збирали скло – воно було головною метою, але крім скла там було безліч різного ганчір”я, паперу, пластику, конгломерат побутового бруду – і це все теж бажано було-б прибрати..

..”географія” акції планувалась лише в межах “лагера”, але оперативно зачищену територію залишили, і перемістились до річки на схили гаю, ярів поруч вілли “Стугна”, потім повідомили про “клондайки” на вул.Фастівська поруч вул.Фрунзе, де теж зібрали чимало. Впоравшись там, перемістились на дамбу ставка “Комбінат”, що багаторічними смітниками “вдобрило” склом схили. Набрали бус мішків з пляшками – перемістились до яру під залізницю, за пожаркою, де ще знайшли трохи скла.

..дощ йшов увесь час, то накрапаючи по троху, то зливою холдною вмиваючи. Пообіді ще й температура почала падати, додалась втома, і акцію тимчасово припинили..
..весь зібраний вантаж звезли, виклали, зробили фото “вцілілих”, розїхались по домівках..

..подробиці на фото та відео.
микрозаймы и займы онлайн без отказа

Comments are closed.