відвідали пораненого

..представники ГО «ГРОМАДСЬКИЙ АКТИВ СЕЛИЩА БОРОВА», відвідали 10.03.2015 нашого земляка Олександра Зайця, в Київському військовому шпиталі. Запит на потреби був відсутній, тому просто взяли з собою трохи “курева”, що користується попитом. Зустрілись, поспілкувались, обмінялись новинами і поцікавились самопочуттям: перва операція була ще у шпиталі м.Харкова, де зібрали рештки щелепи і провели попередні маніпуляції, нещодавно було проведено ще чергові втручання, а потім будуть ще. Втрачено частково кістку щелепи, потрібно протезування, відновлення зубів та пластики обличчя. То примірний перегляд розмови, що відбулася поруч ганку відділення, де проходить реабілітація.

..місцеві волонтери, в Київському військовому шпиталі, всебічно допомагають всім військовим і основні потреби перекриті ними. Родичі відвідують, приносять домашні страви, перетерте і рідке для полегшенного споживання. Особливих запитів чи потреб, для підтримки пана Олександра, від нього добитись нам не вдалось. Він був просто радий нас бачити, що ми про нього пам”ятаємо і приїхали провідати.

..під час нашого спілкування до нього приїхала сестра, що саме і привезла гарячий обід, і на цьому ми завершили наші відвідини.

..п.с.: можливо це не саме головне, але звичайна сучасна соковижималка або блендер (чи подібний кухонний мінікомбайн) був би доречний, для оперативного створення свіжого соку чи пюре, з свіжих фруктів. Для прискорення одуження пораненого..

.

займы онлайн без залога

Comments are closed.