У Боровій – 100 річна ювілярка

..трохи з запізненням, але надаємо інформацію, про 100 річну ювілярку з нашого селища.

У день свого 100‑річного ювілею жителька селища Борова Ганна Ванафатівна Твердохліб зустрічала у своїй господі бажаних гостей, серед яких були: перший заступник голови Фастівської райдержадміністрації Дмитро Мовчан, директор районного територіального центру соціального обслуговування (надання послуг) Людмила Воровська, виконуюча обов`язки Борівського селищного голови Оксана Березанська, представники селищної громади, рідні та близькі.

Прийшли вони з піснею «Ой, зелене жито, зелене, хороші йдуть гості до мене…». А Ганна Ванафатівна підхопила мелодію улюбленої пісні, бо таки ж від душі зраділа всім, хто з короваєм на рушникові переступав поріг її оселі. Вони щиро вітали цю чудову жіночку з великим особистим святом, і кожен намагався відзначити якусь особливу рису її характеру.

Зокрема, Людмила Во­ровська зазначила, що Ганна Твердохліб є славної представницею жіноцтва Фастівщини. Народилася у багатодітній родині в с. Дорогинка. Із 12 дітей у батьківській сім’ї наперекір труднощам і нестаткам вижили лише Ганнуся та сестричка Оксана. Тяжко було знайти своє місце в селі, де батьки після колективізації ледь-ледь зводили кінці з кінцями. Тому самостійне трудове життя пов’язала із виробництвом: спочатку працювала верстатницею на київській текстильній фабриці. Вийшла заміж за Олексія, агронома за фахом, і молода родина переїхала жити до Борової. Тут Ганна влаштувалася верстатницею на місцевому деревообробному комбінаті, і з часом метка на розум та швидка до роботи, опанувавши суміжні виробничі операції, стала багатоверстатницею.

За родинними клопотами і сумлінною працею на благо Вітчизни не зчулася, як виросли діти: син і донька. А тепер пишається своїми трьома внуками, сімома правнуками та поки що єдиною пра­правнучкою. Має ювілярка щиру шану від земляків і великої родини за людяність, чуйність, працелюбність, світлий розум, який зберігає пам’ять про пережите-передумане за ціле століття. Ганна Ванафатівна накопичила мудрість, яка стає в пригоді всім, хто звертається за порадою чи допомогою.

Всі присутні дякували Ганні Ванафатівні за те, що в житті сповідувала християнські традиції, зростила і виховала порядних працелюбних дітей, онуків та правнуків, зберегла сімейний затишок, подавала приклад працьовитості та добропорядності сусідам, родичам, колишнім співробітникам. А соціальний робітник районного терцентру Тетяна Павлюк, яка вже три роки здійснює надомне обслуговування ювілярки, розповіла, якою вмілою господинею є її підопічна, як легко знаходять вони спільну мову, незважаючи на різницю у віці.

Від райдержадміністрації та представників громади ювілярка отримала пісенні привітання та подарунки.

Источник: Інформація від підрозділів РДА

джерело
ОпублікованоПт, 01/18/2013 – 04:03 автор:Root
.. получить займ на карту

Comments are closed.