трафік. вантажівки. 14.08.2018

..маємо нагальну ситуацію: габаритні вантажівки колонною в декілька машин у полудень сунуть центральними вуличками, зупиняються в місцях проблемного пересування (вузько, тісно, зустрічний транспорт і тд.) і блокують рух взагалі! Цю проблему періодично підіймаємо, виставляємо чергові світлини, про її варіанти рішення повідомляємо, але..

..основний творець трафіку – місцеве деревообробне підприємство, котре дає роботу людям і забезпечує їх, підтримує міжнародні бізнесові стосунки і…ні копійки не сплачує у казну смт.Борова! Ні за шляхи, ні за користування місцевою інфраструктурою, ні місцевими податками “Меркс” (бувший ДОК) не підтримує наше смт.Борова. Якщо вірно пояснили, то вони у законний спосіб оптимізували свої податки, і просто перестали нам платити..

..тимчасові в.о. гадки не мали до кого звертатись, навіть не робили спроб діалогу, чим затягли ситуацію. Поновлений в.о. вже провів перемовини, але результат очікується…
..наявні дорожні знаки не стримують вантажівки на в’їзді в селище, бо вони рухаються за адресою, і це їм ніби робить преференцію. Тим часом шляхи потерпають, коштів у місцевій казні на ремонти нема (привіт юю!), а ми мовчки спостерігаємо..


..цікавий “гість” з москальською реєстрацією..


..але з турецьким причепом


..типова ситуація від творців “крків” на шляхах селища: два далекобійника зустрілись..

взять деньги в долг на карту

Comments are closed.