архів. шлях ваговозам

архівне повідомлення за 21 Березня 2016 про досі актуальні теми: великі фури на наших шляхах.
..черговий випадок у центрі селища: велика фура заблокувала рух, бо щільно припарковано легковиками все, і поворот (чи розворот) габаритного авто був не можливий!
..на додаток, про що вже неодноразово повідомляли, йде підвищений тиск на дорожне полотно і асфальтовані шляхи руйнуються. Збиток чималий, ремонт проблемний, треба шукати рішення.

Можливо спробувати направити вантажівки іншим шляхом, обминаючи центр селища і круті повороти, через с.М.Солтанівка на дамбу р.Стугна, а там в ліс до з.п. Корчі, потім ліворуч і поруч залізниці до переїзду, ну а далі звичним шляхом. На фотосхемі видно обидва н.п., Борова і М.Солтанівка, і жовтим кольором вказано актуальний маршрут. Пропонується маршрут червоного кольору, як пропозиція..
..ідея утопічна, бо ніхто не планує будувати дорогу по пісковищу через ліс і біля залізниці, але якщо подумати і порахувати перспективи, то…
1. виникне своя маленька об’їздна дорога
2. розвантажиться центр селища Борова від ваговозів
3. до станції Корчі буде йти гарний твердий шлях
4. у разі ремонту чи інших проблемах на вул.Київська, існуватиме дорога-“дублер”, для виїзду з н.п.
5. рано чи пізно, судячи з активної вирубки кварталів між Боровою і Корчами, там побудують житлові масиви і тд. – дорога теж згодиться..

..п.с.: коли планували розвиток нашого смт.Борова, то подібні проблеми перешкодами не вважались за недалекоглядності, а тепер – це нагальна проблема! Тоді весь основний потік вантажу був на залізниці, і док мав свою окрему залізничну гілку до виробництва, тепер вона демонтована і весь тягар – на вантажівках… займы онлайн

Comments are closed.