Торт «ДНР»..

Торт у вигляді прапора «ДНР» і повії
Опубліковане відео з гулянь представників УПЦ МП в Одесі Червень
Торт у вигляді прапора “ДНР” учасники гуляння називають жартом. Скріншот Представники одеської єпархії московського патріархату не тільки розважалися з повіями, а ще й збиралися встановити скайп-зв’язок з Москвою і продемонструвати, як в Одесі молодь ставиться до так званих «республік» Донбасу, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

Так, у розпорядженні журналістів з’явилося оперативне відео з готельно-розважального комплексу поблизу Одеси, де і відбулася вечірка. Недешевий комплекс  розташований на узбережжі, має причали, альтанки, окремі будиночки та сауну. Саме в сауні компанія семінаристів і священиків святкувала день народження товариша. На оперативному відео можна бачити столи з дорогими напоями та їжею, а також торт у вигляді прапора терористичної “ДНР”. На запитання, чому такий торт вибрали, «відпочивальники» кажуть – це був жарт. “Ну вирішили поприколюватися, просто деякі хлопці з Донецька, от і вирішили. Ну це ж трішки смішно”, – говорить семінарист Сергій Копилов. Імениннику, якого називають правою рукою митрополита Агафангела, подарунок сподобався. Він навіть розцілував прапор. Крім незвичайного торта, на вечірці у церковників були 12 повій. Спочатку компанія хотіла, щоб до них приїхали “жриці кохання” з Донбасу, але не вийшло. На нічний інцидент ні одеська єпархія, ні духовна семінарія, де навчаються більшість учасників свята, досі не відреагували. “Співробітник єпархії проводив дозвілля, тому до єпархії це не має стосунку, він не священнослужитель, він просто громадянин України і розпоряджається своїм особистим часом як йому зручно”, – заявив по телефону прес-секретар одеської єпархії Сергій Лебедєв. У СБУ з’ясували – учасники вечірки не тільки пиячили і розважалися з повіями. Також вони збиралися зв’язатися по скайпу з Москвою, щоб продемонструвати свою підтримку так званих народних «республік». Після всіх пояснень затриманих відпустили. Читайте також:
Джерело http://patrioty.org.ua/tort-u-viglyadi-prapora-dnr-i-poviyi-opublikovane-video-z-gulyan-predstavnikiv-upts-mp-v-odesi/ займ

Comments are closed.