От і все..

От і все: В Україні набула чинності заборона на російські фільми

Телеканали будуть штрафувати за російські фільми. У четвер, 4 червня, вступає в силу закон, що забороняє показ фільмів та серіалів, які пропагують держоргани країни-агресора і радянського КДБ, а також виправдовують анексію Криму і захоплення Донбасу, повідомляють  Патріоти України з посиланням на прес-службу ВР.

У законі “Про захист інформаційного телерадіопростору України” зазначається, що під заборону потрапляють будь-які аудіовізуальні твори, в яких міститься “популяризація, агітація, пропаганда будь-яких дій правоохоронних органів, збройних сил, інших озброєних військових або силових формувань держави-окупанта”. Також під заборону потрапляють фільми, в яких знялися особи, включені до переліку таких, які створюють загрозу національній безпеці. Разом з тим, з сьогоднішнього дня набула чинності заборона розповсюдження та демонстрації фільмів та серіалів, вироблених в Росії після 1 січня 2014 року. Телеканали, які порушили заборону, будуть штрафувати: 10 мінімальних зарплат за показ або розповсюдження в перший раз і 50 – за повторні випадки порушення.

Джерело http://patrioty.org.ua/ot-i-vse-v-ukrayini-nabula-chinnosti-zaborona-na-rosiyski-filmi/ срочный займ без проверок

Comments are closed.