суботник у парку відбувся!

..сьогодні ранком, як і планувалось, в парку селища зібрались на суботник борівчани: працівники дитсадка “Калинка” і робітники селищної ради, родичі та знайомі, депутати..
..згребли пале листя, стягли гілляки, зібрали пляшки і пластик, у викопану яму скинули частину листя, а решту попалили.

..майданчик з меморіальними табличками загиблих під час ВВВ піддався косметичному відновленню поверхонь, їх було натерто крейдою-білилами, а також вирубано зайві рослини і зібрано різний мотлох з плит.
..Здається в парку діє велика спрага, відчутно значний потяг до вдихання никотину, та гуляють багато “інсулінозалежних” осіб. Пляшки й недопалки, папір і шприци – це “врожай” після прибирання.
..наявність будинку міліції, і самих міліціонерів в ньому, ніякої користі чи допомоги не принесли прибираючим: вони були вище цього процесу..

пс.: на щойноприбрану територію негайно прийшли і сіли відвідувачі, на лавку біля доріжки, і насолодившись принесенним з собою пивом, порожню пляшку примостили поруч. Потім вони пішли, але нагадування їх наздогнало, у вигляді чоловічого басу, і вони “згадали” про неї. Забрали з собою до смітника….

займы онлайн без залога

Comments are closed.