авто..парк!

..на минулій сесії піднімали питання обмеження руху через територію парку автотранспорту. Точніше, заборонити взагалі, крім спецтранспорту в’їзд!
..поладнати паркан мови не було, але про ворота чи шлагбаум говорили, навіть вкопати плити бетонні хотіли. Представник від “бізнесу” доводив необхідність шляху для авто в парку, “зелені” доводили аргументами шкідливість для парку наявність цієї дороги, і всі вважали свої доводи важливими..

..здається, що дійсно в селищі парк зайвий: автівки використовують його як місце паркування і можливість проскочити навпростець, погасати футбольним полем, і смітники розмістити від магазинів зручно.
..тож хай буде більше урбанізації і менше “пустої” площі. Хай..

..про парковку: навпроти базару був невеличкий і трохи асфальтований майданчик, який був виходом з парку між старим молочним і акацієвою загорожею пивної. До молочного приставили металевий павільон, щоб підторговувати овочами, від КОКОСу. Але майданчик існував і продовжував використовуватись як парковка. А потім почався бум будівництва, і парковку забудували торговими палатками, що згодом укріпились і стали стаціонарними тоговими точками в контейнерах і в цегляних стінах. Аналогічно пусте місце виникло після зносу старого мебельного павільону залізного поруч кінотеатру і уценьонки. Там зараз закріплено як місце паркування, але в базарний день там стоять авто, з яких торгують. Знову парковки нема. Вулиці заставлені легковиками, до “Фори” приїздять вантажівки на розгруз, блокуються всі під’їздні дороги. Ще й несанкціонована торгівля на тротуарах ведеться – черговий транспортний колапс!

займы на карту

Comments are closed.