скаче напруга. понад 240..

..19.05.2017 вночі в смт.Борова на мікрорайоні Білки скакала напруга у елетромережі. Стабілізатор на вході показував від 240 до 270 вольт, страшно гудів і клацав, періодично затихаючи. Подібне трапляється вже другу ніч поспіль, і виникають питання: що відбувається?

..відомо, що наш ресурс переглядають відповідальні за стан мереж, і вони хутко реагують у подібних випадках, тож сигналізуємо. А про подібні проблеми і тд. опис раніше.
скаче напруга
скаче напруга. перевірка
скаче напруга. 2

..і про угоди нагадаємо “цитатою” з ТИПОВИЙ ДОГОВІР про технічне забезпечення електропостачання споживача, що розміщено на сайті:

  1. Обов’язки Власника мереж

2.1. Власник мереж зобов’язаний:

2.1.1. Забезпечувати технічну можливість для передачі Споживачу електричної енергії в межах _________ кВт потужності на _____ класі напруги (ступінь напруги _________ кВ) в обсягах, визначених відповідно до договору з постачальником електричної енергії, шляхом формування електричної схеми відповідної пропускної здатності;

2.1.2. Забезпечувати на межі балансової належності електромереж підтримання параметрів якості електроенергії та узгодженого рівня надійності електропостачання відповідно до категорії струмоприймачів Споживача згідно з “Правилами устройства электроустановок” (далі – ПУЕ). займ онлайн без отказа

Comments are closed.