скаче напруга. перевірка

..нещодавно повідомляли про нестабільність вольтажу у мережі смт.Борова, а 18.12.2016 пізно вечером помічені були майстри з “вудкою” та спецтранспорт енергетиків, що мав люльку та цікавий напис. Оперативно! Відбувалось банальне замірювання рівня споживання амперметром безпосередньо на дротах підключених від мережі до будинків. “Провужуючи” гілки з максимальним амперажем, дійшли до вулиці, а згодом і хату вичислили, де з двох стовпів заходить разом 36 ампер! Стандартні виміри сусідів показували від 2-4 амперів, що є типовим, і до 6 в окремих випадках. Відповідні записи було зроблено, проведено контрольні заміри, мабуть цих “споживачів” очікує перевірка.
..на питання, що може давати такі показники, відповіли: елекричне опалення “козлами”! А як же лічильники на 16 ампер? Вони повинні відімкнути таке перевантаження? Відповідь: мабуть то несанкціоноване підключення в обхід лічильника.
..електрики пішли далі промірювати по вул.Пушкіна, а на Білках по вулицям в них вже є карта надмірного споживання, що пояснює нетипову ситуацію з елекрозабезпеченням. Можливо новий трансформатор, розгалужені мережі, нові ізольовані дроти і тд. також позитивно вплинуть на ситуацію. Поживем – побачим..
займ

Comments are closed.