Школа. Збори. Захист.

..16.02.2013 в приміщенні ЗОШ І-ІІст. в селищі Борова в мк-р.Білки відбулися збори, фактично шкільні, але були присутні запрошені представники району і громади, які не байдужі до ситуації.

..самі збори почались навіть буденно, з переліку запрошених імен і .. відсутності запрошених, але все ж були присутні крім Недогібченко І.Д і представника від Сольвара Р.М., ще були три селещних депутата: Кирсенко С.А., Горкуценко С.А, Дробот О. Добре, що їм це не байдуже..
.. і все. Жоден з запрошених керівників селища і району, що повинен перейматися долею учбового закладу і людей, не прийшов. Виходить, що поблеми громади – це суто особисті проблеми, які “керманичам” зовсім не цікаві. Наочна демонстрація відношення до наших проблем..

..головуючими на зборах була Бондаренко Анна, секретар Крук А.А.
..порядок денний мав два питання:
1. реорганізація і закриття ЗОШ І-ІІ ст.
2. зняття з посади директора школи Дорочинської О.М.
Слово мали: завуч школи Черепінська М.Ю., фізрук Ярошенко Д., вчитель Сергієнко Л.М., краєзнавець Мороз А.О., вчитель Микитюк Л.О., депутат Горкуценко С.А., вчитель Виговська Т.М., і батьки учнів з 1 по 9 клас. Пояснив про реорганізацію та інші моменти представник адміністрації району Недогібченко І.Д. Пара слів була від представника народного депутата ВР Сольвара Р.М.

..збори тривали понад 2 години, одностайно проголосували всі присутні за збереження школи, а також за зняття з посади директора Дорочинську О.М..

..деталі обговорення, важливі моменти, і прийняті рішення є на відео, що додається.

..традиційно збори в с.Борова трохи галасливі і емоційні.

..відео на 2 год. ..

займы онлайн без залога

Comments are closed.