Шафар Світлана

Шафар Світлана Леонідівна

Світлана Леонідівна Шафар – мудрий романтик, різнобічно обдарована людина, аж ніяк не випадкова у музичній, літературній і педагогічній біографії України – відома піаністка, композитор, поетеса, представник уславленої композиторської і педагогічної школи Олександра Михайловича Канерштейна, початок і основа якої ідуть від В.В. Пухальського, К.М. Михайлова, Б.М. Лятошинського.

Народилась у селищі Борова на Київщині в родині вчених-агрономів. Жага музичних знань привела її до музичного училища імені Р. Глієра та Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова (1998), який закінчила з відзнакою. Під час навчання в аспірантурі університету (науковий керівник – відомий диригент, професор А.Г. Болгарський) їй була присуджена стипендія Міжнародної Дослідницької фундації ім. О.Ольжича.
Широко відома діяльність С. Шафар як композитора – вона працює у пісенному та інструментальному жанрах. У співавторстві з поетами С. Грицюком, В. Женченком, М. Лебединським, Ю. Удодом, Б. Мельником, В. Селехом, В. Клим’юк, В. Єгоровим, С. Корєнєвою, В. Погорєловим, О. Кавуненком, В. Піднебесною, Г. Двойносом написано багато пісень, які звучать по українському національному радіо, виконуються на престижних сценах міста Києва та Київської області…
..далі ТУТ.

Comments are closed.