сесія N34 (позачергова) скликання VII

..о 16.00 годині 11.05.2018 в смт.Борова в бср відбулась позачергова запланована сесія N34 скликання VII: основні теми – погодити проплату за світло наперед з монополістом і…. премії і фіндопомога утруженим працівникам адміністрації бср. Було ще кілька дрібних питань, але вони були скоріше як додаток, бо не то головне..

..пропозиції окремих присутніх про диференційований підхід по оплаті при зниженні навантаження розуміння не знайшли: тобто як це відмовити собі в додаткових грошах, навіть якщо нема вже за що, тут і на посаду взято з окладом, та й ще премії одразу треба собі хутко виписати… Нонсенс! Про якесь типу виконання планових надходжень фінансівих говорили (папери з цІфірами відсутні), але про перевиконання (а саме тоді додаткові премії) ніхто нічого наразі не повідомляв… Дорікнули бовдурам з бср про порожнечу на офсайті, про його невідповідність цілям і витратам, але оперативна відповідь все пояснила : яневспіваю! (с) То за що тоді тобі премії?

..окремо потішила оборутка бср за прибирання снігу за квітень місяць (якраз саме тоді в нас були сильні снігопади, пригадайте як навалило!!!) на сумму у 33000 грн з підрядником по невідомим розцінкам. Були чутки, що тільки після погроз здати на брухт його автівку, один з замовників що працює в бср, оперативно віддав трактористу борг у конвертику, а до цього мабуть мав намір його банально кинути. Як кинули тих, кого перед цим теж просили допомогти з прибиранням снігу і обіцяли розрахуватись, але… Тепер на “кокосі” нема води, мабуть поки нема проплати за трахтор, але це не є взаємозвязанними  випадками, скоріш то випадковість..

..ще згадали про ветеранів і відзнаку подій 8-9 травня, як бср все гарно зробила і “привітала” їх, як демонстрували школярам на власному прикладі шану і тд. до загиблих купами сміття з опалого минулорічного листя і сухої трави на плитах з іменами.  Звісно за клопотом сидіння у кабінеті і охороною крісла ніколи було організувати прибирання місцевих меморіалів, бо в нас їх тисячі – а кріселко таке одне, легше на зауваження відгавкуватись – то це так природньо…

..звісно що то все особиста думка автора тексту, і вона може не співпадати з думкою інших, тому перегляньте відео сесії уважно і зробіть власні висновки.

займ онлайн

Comments are closed.