9 травня. Борова 2018.

.добірка фото з відзначання 9 травня 2018 р. у с.Борова : мітинг-реквієм біля пам»ятника воїнам, покладання квітів, потім панахида..

..заходи пройшли за анонсованим планом від керівника БК, де був мітинг-реквієм присвячений полеглим воїнам, і традиційна щорічна панахида за полеглими і загинувшими у Другій світовій війні біля памятника в центрі селища.

п.с.: ..ветеранів було достатньо, їх усіх позбирали й привезли до місця подій, привітали від імені адміністрації смт.Борова гарними словами (батьки мають пишатися, що навчили їх), а потім традиційно накрили стіл, запросили виступити з промовами, надали традиційних квітів-подарунків, а ще й з собою чимало пакунків і розвезли по закінченню їх по домівках. Точніше так мало бути, але… Але лише один добродій зрозумів маленький недолік і хутенько як міг його виправив, придбав продуктового святкового набору ветерану, а дізнавшись що провідаємо ще одного, додав ще такого ж пакуночка і йому. Добродій принципово відсторонився від асоціації його з місцевою владою, і себе попросив не називати, але справу було зроблено. А під час промови після слів “покладаємо квіти” жоден “омбудсмен” не ворохнувся, бо прийшов без квітів! Дякувати жіночкам, що мали букети бузку у своїх руках, то й розклали їх по меморіалу… Сам захід мав ще й повну відсутність спільної координації. бо 8.05.2018 діти зі школи покладали квіти, а вже 9.05.2018 ранком анонсована подія, а потім ще й окремо панахида: не ті люди рулять в нас, ой не ті.. кредит онлайн

Comments are closed.