ремонт доріг 16.04.2016.

..16.04.2016. продовжили класти асфальт! Злива минулих днів призупинила роботу дорожників, але коли розвиднилось та підсохло, техніку оперативно привезли знову і робота закипіла. Під вечір почав накрапати дощ, але не рясно. Перегороджені знаками та регулювальниками шляхи, з обох боків руху, перенаправляли транспортні потоки.

..але є така натура окремих водіїв, що і по тротуарам собі проїзд роблять, і фішки оминають, і по гарячому та свіжому асфальту їдуть – бо їм так треба. Маршрутки відразу накатали собі шлях, згідно схеми об’їзду, великоваговий транспорт терпеливо чекав можливості проїзду, або повертав у об’їзд. Окремі водії-активісти допомагали контролювати якість виконаних робіт, вимірювали товщу свіжого асфальту (..треба 5 см прикатанного, а тут 4, то що це таке? (с)), і тд.
..працівники селищної ради теж долучились до процесу, регулювали рух та допомагали у вирішенні адміністративно-технічних питань (як проїхати, куди направити, придбати запчастину і підвезти, та ін.)
Черговий фото-звіт про поточні роботи на шляхах селища Борова, що виконуються за фінансової підтримки однесельців, і є дуже важливою справою. Попри все..

микрозаймы

Comments are closed.