..думка про сесію VII скликання №VI

..анонсована подія, що двічі збирала депутатів селища, і з ініціативи голови (Ф.В.Воробея) була відмінена також двічі, цього разу відбулась. 15.04.2016 у залі БК смт.Борова ледь назбирали кворум, депутати з різних причин на це засідання не прийшли, і питання важливі для нашого селища могли “зависнути” без рішень..

..тепер про погляд зі свого боку:
1. жодного разу, за нової каденції, голова смт.Борова не надав до оприлюднення листочка з печаткою та підписом, де є зафіксований перебіг сесії та вирішенні питання. Це не є кримінал, але…
2. жодного разу, за нової каденції, голова смт.Борова не надав анонсу події (сесії) і переліку питань. Остання в залік не йде..
3. жодного разу, за нової каденції, голова смт.Борова не вів послідовні дії для вирішеня конкретних питань важливих для мешканців смт.Борова. Він або декламує крайнощі (басейн, тир, сакури), або багато обіцяє і не виконує , або банально блокує роботу інших власною бездіяльністю, а як тільки його обходять і рішення находять – втручається на побутовуму рівні і руйнує все (цікаво, чиї він відстоює інтереси?)…
4. жодного разу, за нової каденції, голова смт.Борова не відзвітував за щось особисто заплановане, проконтрольоване, втілене і виконане. Ні на сто днів, ні далі..
5. ..і як “ізюминка”, хоча і вразлива до критики, за нової каденції голова смт.Борова повторив майже у 100% свою минулу помилку, за яку його тоді було звільнено та накладено штраф, і він висів понад декілька років, поки підрядник Манукян судовим рішенням не заблокував рахунки селищної ради і не зупинив фінансування садочків та ін. Борг десь у 100000 грн. досі висить на нашому очільнику (доречі за курсом 8) нашому смт.
6. …відео з сесії є, воно трохи “неоднозначне”, бо є питання з “зашкваром”, але його варто подивитись після оприлюднення звіту.

п.с.: яскраво продемонстровано, як можна оперативно замінити декого з працівників селищної ради, які були відсутні (бо вони просто зайві), а їх питання вирішуються..
п.п.с.: депутати-лобісти теж яскраво себе продемонстрували, своє ГОЛОВНЕ питання вирішили і..хутко зникли. Сесія не лігітимна, бо кворуму нема… Навіщо їх було обирати?

..то є власна думка автора тексту, і вона може не збігатись з думкою інших, але..

микрозаймы и займы онлайн без отказа

Comments are closed.