«Про роботу Фастівської районної ради за період з 22.05.2016 по 31.05.2016»

..черговий звіт, про роботу Фастівської районної ради, за поточний період. Надіслано райрадою для оприлюднення.. Попередній звіт ТУТ.

«Про роботу Фастівської районної ради

за період з 22.05.2016 по 31.05.2016»

«Весна на «Переп’яті»

 

Фастівщині у 1846 році випала історична честь приймати у себе Великого Кобзаря: Тарас Шевченко працював художником археологічної експедиції, досліджуючи з науковцями та арехологами курган «Переп’ят» – памятку арехології ІІІ-І тис. до н.е. де Шевченко зробив замальовки портретів місцевих селян, пейзажів, тут написав ряд поетичних творів. Упродовж багатьох десятиріч жителі села і Фастівщини бережуть це святе Шевченківське місце, що навіки пов’язало стародавній курган посеред поля за селом Фастівець.

За ініціативи депутатів районної ради Анатолія Корчака та Едуарда Мондзелевського в цьому році започатковано районний Культурно-мистецький захід «Весна на «Переп’яті», до організації якого активно долучились керівники та депутати районної ради, райдержадміністрація та Фастівецька сільська рада.

22 травня Володимир Куценко взяв участь в районних заходах приурочених 155-м роковинам перевезення в Україну та перепоховання праху Тараса Шевченка, що проходили в с.Фастівець.

 

На апаратній в облдержадміністрації

 

23.05.2016 року заступник голови районної ради Володимир Куценко взяв участь в розширеній апаратній нараді, яку проводив голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук. Обласне та районне керівництво мало змогу обговорити питання стану доріг та план ремонтних робіт на цей рік, прибирання узбіч, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, облаштування ЦНАПів і забезпечення їх потрібною оргтехнікою.

 

Реформування освіти

Керівництво районної ради та депутати профільної комісії районної ради 24 травня в чергове обговорили з сільськими головами та директорами шкіл перспективний План створення освітніх округів в районі. Учасники зібрання висловили зауваження та пропозиції щодо перспектив реорганізації закладів освіти. Найбільше дискусій спричинило значне недофінансування галузі. Прийнято рішення більш детально проаналізувати запропонований план реорганізації, вивчити всі плюси та мінуси його майбутньої реалізації та активізувати роботу з пошуку додаткових джерел фінансування освіти.

 

Розвиток потужності громад…. – проект “ BELIEVE ”

 

25 травня голова районної ради Геннадій Сиваненко та голова громадської платформи Фастівського району Олена Пашун прийняли участь в робочій зустрічі громадських платформ, учасників програми європейського партнерства MATRA, що проходила в м.Києві. З керівником проекту програми європейського партнерства Ольгою Жовтоног та нідерландським експертом з розвитку сільських територій Хенк Мун обговорили допрацьовані бізнес-пропозиції з розвитку територій.

 

 

«Останній дзвоник»

27 травня у школах району пройшли останні дзвоники.

На урочистий захід до Борівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів завітав голова районної ради Геннадій Сиваненко.  За інноваційну діяльність та з нагоди п’ятиріччя проекту «Інтелект України» Геннадій відзначив вчителя початкових класів Голуб Любов почесною грамотою, за активну діяльність на посаді голови учнівського самоврядування грамотою привітав учня 10 класу Онищука Андрія, за сумлінну працю, життєву позицію та педагогічний талант почесною грамотою нагородив директора  школи Григорук Наталію.

Володимир Куценко побував на останньому дзвонику в Малополовецькій ЗОШ, де за багаторічну сумлінну працю та значний внесок у примноження духовних надбань учнів, вручив педагогічному колективу школи грамоту голови районної ради.

Керівники привітали всіх зі святом закінчення навчального року, а випускників – з початком нового самостійного життя. Вони відзначили, що саме випускники – це майбутнє, яке невдовзі формуватиме нове обличчя нашої країни, побажали їм вірно зробити свій професійний вибір, упевнено йти дорогою знань та професійної майстерності, збагачуватись духовною наснагою, любов’ю до своєї рідної землі.

 

  кредит на карту

Comments are closed.