Про роботу Фастівської районної ради за період з 01.05.2016 по 20.05.2016

..черговий звіт, про роботу Фастівської районної ради, за поточний період. Надіслано райрадою для оприлюднення.. Попередній звіт ТУТ.

«Про роботу Фастівської районної ради

за період з 01.05.2016 по 20.05.2016»

Урочисте перепоховання останків воїнів Великої Вітчизняної війни

У Фастівці, завдячуючи пошуковцям та небайдужим людям, відтепер з’явилось нове святе місце – солдатська могила.

9 травня заступник голови ради Володимир Куценко прийняв участь в заходах з перепоховання 22-х наших солдатів Другої світової війни, котрі у 1943 році звільняли село від фашистських окупантів.

За свідченнями представника пошукової групи Андрія Суботіна братське поховання випадково було знайдено сільськими жителями під час будівельних робіт, і майже рік ці останки зберігались у місцевій церкві…

 

Шляхами декомунізації

 

11 травня за участі районної ради проведено засідання  «круглого столу» організованого райдержадміністрацією з метою конструктивного та всебічного розгляду звернення депутатів  районної ради щодо доцільності знаходження у фойє адмінприміщення районної влади галереї портретів керівників району у період з 1943 по 2005 роки. Внаслідок  обміну думками, було вирішено передати портрети до фондів краєзнавчого музею, а на місці нинішньої галереї керівників району розмістити матеріали з історії Фастівщини.

 

Освіта

 

11 травня керівництво та депутати районної ради обговорили з керівниками райдержадміністрації, сільських (селищних) рад, директорами шкіл та батьківським активом перспективний План створення освітніх округів в районі. Учасники зібрання висловили зауваження та пропозиції щодо перспектив реорганізації шкіл. Відділу освіти райдержадміністрації рекомендовано доопрацювати надані пропозиції та продовжити роботу з громадських обговорень документу.

 

«Від серця до серця»

 

За ініціативи керівництва районної ради 14 травня у Фастівському районі відбувся благодійний велопробіг «Від серця до серця». Співорганізатори акції: Фастівська райдержадміністрація, ГО “Нове Покоління Фастівщини” та ГО «Спортивна нація».

Першочерговою метою акції було пропагувати спортивне виховання нашої молоді, розуміючи, що спортивна молодь сьогодні – здорова нація в майбутньому. Друга мета заходу – привернути увагу суспільства до війни, що триває на теренах нашої держави, оскільки для багатьох українців війна стала другорядним питанням, але ми знаємо, що війна триває і воїни АТО й надалі потребують нашої допомоги.

Участь в акції взяли 35 активних молодих людей, керівництво та депутати району:  Геннадій Сиваненко, Володимир Куценко, Олександр Білецький, Микола Гірник, Валерій Єременко, Олександр Черняк, Василь Сулима та  Юрій Соловей.

Зібрані кошти в сумі 1900 грн, передано Міськрайонній Громадській Організації «Асоціація Учасників Бойових дій та Учасників АТО» на закупівлю медичних препаратів для військовослужбовців. Окрему подяку за постійну фінансову підтримку та благодійництво висловлюємо депутату районної ради Миколі Гірнику.

 

Міжнародний день музеїв

 

18 травня в «День відкритих дверей», організований в Меморіальному музеї К.Г.Стеценка в с.Веприк в рамках святкування Міжнародного дня музеїв голова районної ради Геннадій Сиваненко та його заступник Володимир Куценко почесною грамотою голови ради привітали керівництво та працівників музею: Мондзелевського Е.А., Дросенка В.І., Пархоменко Е.В., за сприяння музейній справі грамотами голови районної ради відзначено Складану Л.І.,Древецького А.А. та Лимаря М.І.

Також, керівники району завітали на святкування до Фастівського державного краєзнавчого музею, де Геннадій Сиваненко та Олександр Білецький слова вдячності та привітання висловили директору і колективу музею.

 

 

Рада регіонального розвитку

 

Голова районної ради Геннадій Сиваненко 19 травня взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку Київщини, що проходила в с.Крюківщина на одному із потужних підприємств Київщини – «АМТТ». Разом з представниками обласного керівництва, органів місцевого самоврядування, громадськості обговорили стан речей в економічно-соціальній галузі.

Це було стартове засідання новоствореної Ради, яка буде займатися залученням міжнародних фінансових донорів, фондів з отримання грантів, інвестицій для реалізації масштабних інвестиційних проектів.

 

  получить займ на карту

Comments are closed.