Про роботу Фастівської районної ради за період з 14.04.2016 по 31.04.2016

..черговий звіт, про роботу Фастівської районної ради, за поточний період. Надіслано райрадою для оприлюднення.. Попередній звіт ТУТ.

«Про роботу Фастівської районної ради

за період з 14.04.2016 по 31.04.2016»

 

 

 

                            Вшанування памяті ліквідаторів аварії на ЧАЕС

 

       Голова районної ради Геннадій Сиваненко взяв участь в урочистих  заходах з нагоди 30-х роковин  Чорнобильської катастрофи, що проходили в селі Томашівка Фастівського району, де грамотами відзначив лікідаторів аварії на ЧАЕС Змаженка І.І., Метелицю М.О., Сімонова Г.М., Беренка Н.М., Лепського В.П.

Учасники районного заходу мали змогу ознайомитись у фойє сільського Будинку культури з публікаціями, фотографіями, копіями документів того часу. Хвилиною мовчання вшанували загиблих та померлих ліквідаторів аварії на ЧАЕС…

 

 

 

Промислові перспективи

 

В робочій зустрічі з обговорення проекту реконструкції заводу з виготовлення біоетанолу, що проходила 21 квітня Володимир Куценко долучився до обговорення перспектив відкриття заводу ФАЗОР в смт.Кожанка. Директор нового підприємства ознайомив присутніх з майбутнім процесом виробництва, навів позитивні аспекти відкриття заводу. Начасі даний проект реконструкції проходить комплексну експертизу. Щоб заспокоїти жителів селища, які занепокоєнні станом екологічного забруднення навколишнього середовища через відкриття даного заводу, директору ФАЗОР рекомендували провести роботу з інформування населення.

 

 

 

Обговорення проекту Плану створення освітніх округів

 

26 квітня Володимир Куценко заступник голови районної ради взяв участь в обговоренні проекту Плану створення освітніх округів та модернізації навчальних закладів району, що проходив в селі Зубарі Кожанської селищної ради. Батьки учнів та педагогічний колектив занепокоєні можливим пониженням Кожанської ЗОШ І-ІІ ступенів, тому найбільше дискусій точилось навколо обговорення цього питання. Зважаючи на накал емоцій, було вирішено більш детально вивчити дане питання та повернутись до обговорення після врахування наданих пропозицій.

 

 

 

                  Робота постійних комісій районної ради

 

21, 26 та 27 квітня 2016 року проведено постійні депутатські комісії на яких розглядалися питання щодо управління майном спільної власності територіальних громад, діяльності ради, земельні питання, роботи правоохоронних органів. Найбільше дискусій виникло при обговоренні плану створення освітніх округів. Тому було прийнято рішення доопрацювати надані пропозиції з громадою, депутатським корпусом, представниками шкіл та головами сільських (селищних) рад.

 

 

                                                Сесія районної ради

 

27 квітня 2016 року відбулась четверта чергова сесія Фастівської районної ради сьомого скликання, що почалася з привітання депутатів районної ради з ювілейними Днями їх народження.

Керівники правоохоронних органів прозвітували про роботу служб у 2015 році та окреслили перспективи на майбутнє.

З усіма матеріалами сесії, прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному сайті районної ради: www.fastiv-region.gov.ua.

 

  заём

Comments are closed.