Про роботу Фастівської районної ради за період з 13.06.2016 по 30.06.2016

..черговий звіт, про роботу Фастівської районної ради, за поточний період. Надіслано райрадою для оприлюднення.. Попередній звіт ТУТ.

«Про роботу Фастівської районної ради
за період з 13.06.2016 по 30.06.2016»

«День села Яхни»
19 липня відбулось урочисте святкування Дня села Яхни. Заступник голови районної ради Володимир Куценко привітав громаду села зі святом та відзначив грамотою районної ради колектив сільської ради.

«Державні свята»
24.06.2016 року Володимир Куценко взяв участь в районних урочистих заходах з нагоди 20-річчя ухвалення Конституції України та Дня державної служби.
Володимир подякував державним службовцям за особистий внесок у розвиток формування української державності, за сумлінну працю та відповідальне ставлення до обраної справи. Грамотами районної ради нагородив Ларису Скрипак, Леоніда Балашкевича, Ксенію Перехрест та Олену Кучерову.
З нагоди Дня Конституції України, за особистий внесок у розбудову правової держави, зміцнення законності, захист конституційних прав і свобод громадян грамотами районної ради нагородив працівників прокуратури Ларису Коваль, Олександра Лукашенко, Ірину Кисельову, Тетяну Майданюк.

«Дорогинська січ»

З 27 червня по 1 липня в районі проходить козацький дитячий табір «Дорогинська Січ». Біля сотні активної молоді та їхніх батьків разом з козаками у змагальному варіанті та ігровій формі зібрались щоб вивчати та брати участь у заняттях з різноманітних дисциплін у козацькому стилі. Володимир Куценко з радістю завітав до спортивної молоді, щоб підзарядитися разом з ними цією доброю енергетикою. заём

Comments are closed.