про печериці від 20.02.2020

..про подальший шлях печериць, де і як вони опинились, у повідомленні від Едурда Копилова, що доставив їх на передову. Хочу окремо додати: Дякуємо пані Ларисі та пану Олександру за вирощені печериці! Нехай Справжнім Чоловікам смакує! (Лариса Керженцева)

Ну ось і підходить до завершення наша ,,весела,, поїздка в зону ООС..Проїхали по всім запланованим місцям..развезли ВСІ ПОДАРУНКІ І СМАКОЛИКИ. А САМЕ: РИБУ ( дякую Рибхоз ,,Унавський,,)..Печериці..БАГАТО ( ДЯКУЮ Андрей Гладченко )..Пиріжки та млинці ( Наша доиогенька ,,Ялинка,, та Людмила Ярошенко ..ВЕЛИЧЕЗНА ДЯКА..свято буде з млинцями ) КОНСЕРВИ ( Роман Колеснік )..Чай (Армен Шахарьянц )..Дизпаливо ( ВЕЛИКА ПОДЯКА ДРУГ ВІЙ ).. ЛИСТИ ..МАЛЮНКІ…СМАКОЛИКИ..ПОРОБКИ ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІІВ ( Олеся Трушковська. ТА ДІТЛАХИ ШКІЛ ТА САДОЧКІВ.)..ДОМАШНІ ВАРЕНИКИ ( ПОД,КА ГРОМАДІ СЕЛА ТА ВАСИЛЬ ГРИЗДАК )..І ВЕЛИКА ПОДЯКА І УКЛІН ВСІМ ХТО ДОПОМОГАВ НАМ І КОГО НЕ НАПИСАЛИ .ВСІМ ХТО ДОЛУЧИВСЯ ДО СБОРІВ ФІНАНСІВ НА ДИЗПАЛИВО..ХВАТИЛО І НАМ НА ДОРОГУ І ЗАВЕЗЛИ ХЛОПЦЯМ В ДУК ПС..ЩИРО ДЯКУЮ ВСІХ ХТО ДОЛУЧИВСЯ І ДОПОМІГ В РЕМОНТІ НАШОГО ,,КОНИКА,,.ВІРЮ В ЄДНІСТЬ..СЛАВА УКРАЇНІ !!!

+ повідомлення

Пані Лариса та пан Олександр, щиро Дякуємо за те, що виростили, зібрали та надали печериці! Дякуємо кухарській групі “Весна”(Galyna Vesna, Євгения Сизонтова), Андрію Гладченко, за те, що швидко відгукнулися! Эдуарду Копылову, що передав у зону ООС нашим Справжнім Чоловікам!, Нехай їм смакує!

архів новин.

печериці. ГО “РУХ”. 19-20.02.2020
печериці для КСС
печериці. ГО “РУХ”. 13.04.2018
печериці для 72-ї
печериці для інтернату
печериці для 72-ї. звіт
печериці для АТО. сушені

Comments are closed.