Про новини від ради..

..місцеві новини різного типу, про селище Борова та околиць, іноді надходять і публікуються із запізненням та з інших джерел, бо відсутня скоординованість дій в наданні оперативного матеріалу місцевим інформаційним засобам. Селищна Борівська влада продовжує свій неповторний стиль ведення справ: ніколи нічого важливого не повідомляти своєчасно своїй громаді, що її обрала!

..Або тільки одиниці та “наближені” до ради знають дійсний стан справ у селі. Іноді надають неприкритий “піар”, коли в далекому виданні з”являється інформація про “неперевершенні” досягнення окремих “талановитих” осіб керівників з с.Борова, хоча місцеві про це нічого не знають, або вважають взагалі зміст тих досягнень “недолугим”. Про спробу заборони оприлюднення громадських засідань, що є єдиним інформаційним каналом, взагалі пояснення знайти важко. Чому особисті інтереси і незрозуміла штучна інформаційна блокада існують в громадському місці на громадській посаді? Повідомлення повинні надходити систематично, про стан справ чи про важливі суспільні новини, і це є одним з обов”язків громадського діяча обраного громадою! Про наявність окремо створенного для селищної ради розділу відомо давно: https://borova.org/rada/. Його наповнення і безкоштовна підтримка була оголошена одразу, але чомусь треба прикладати надзусилля для його наповнення, бо бажаючих надати інформацію мало..

…тож про місцеві новини дізнаємося через час і від сторонніх, скоріше у чутках та з сильно зміненим змістом, або взагалі про нас краще знають десь інде, а тут ми “сліпі і глухі”! Мабуть такий стан всіх влаштовує, і основним джерелом новин залишаться чутки!
..Коли будуть обирати нового голову, чи нових депутатів, пригадайте їхнє ставлення до своєї громади навіть у таких дрібницях, і зробіть висновки.

п.с.: цікаво, коли буде сесія, то це питання буде піднято?

микрокредит

Comments are closed.