Про борівське життя і трохи більше…

Що впадає у очі у Боровій, так це те, що через минулі роки протистояння дуже вже міцно засіло там слово «замовлення». Ним не користується, там де треба і не треба, тільки лінивий. Тільки будь-хто щось написав про Борову ─ відразу у селищі йде обговорення за принципом «хто замовив?» Відразу все порівнють з «замовним» матеріалом А.Корчака проти селищного голови у газеті у часи найгострішого протистояння між Ф.Вороб’єм та місцевими депутатами декілька років тому.

Принцип логіки один: раз цікавляться про щось у Боровій ─ значить може бути тільки «замовлення». Тільки так і не інакше. До смішного доходить, коли це все слухаєш і аналізуєш. Назвали прізвище депутата у статті ─ «хто замовив?». Передали вислів голови чи депутата ─ «хто замовив?». Щось у людей спитали ─ «хто замовив?». Таке враження, що всі колективи газет складаються лише з виконавців замовлень і що у Боровій живуть одні слідчі з розслідування замовлень. Смішно? Смішно! Наша порада всім таким «слідчим»: не перенапружуйте себе різноманітною ахінеєю, бо з такою логікою неважко перед приводом «замовлення» себе і до Глевахи довести у різних пошуках. Тільки для чого?

Ми писали і будемо об’єктивно писати про все побачене. Ну, хіба ми винні, що нинішнє законодавство робить життя депутатів всіх рівнів максимально публічним і прозорим, у тому числі борівських. Відразу зазначимо, що у своїй газеті ми завжди готові надати площу для висловлення позиції всім сторонам. Бо газета «Фастів Інфо» є незалежним, позапартійним, недержавним громадським просвітницько-інформаційним виданням, яке не збирається спотворювати інформацію у супереч реально побаченому. Ми не хочемо бути схожими на офіціозні видання, аби тільки співати оди владі. Це для нас нецікаво. До речі, якщо когось з борівчан «дуже хвилює», як говорив нам один депутат те, що ми назвали «чомусь лише голову і 3 прізвища», то всім їм ми готові у майбутньому дати висловитись на наших шпальтах за їх бажанням.

Тепер же по суті. Минулого місяця у Боровій відбулося відразу дві сесії селищної ради, які пройшли тепер значно спокійніше від описаної нами попередньої «гарячої сесії» у червні. Навпаки, тільки комусь хотілося «вилити душу», селищний голова, депутат Л.Каленченко і інші зупиняли таких і наголошували, що йде сесія. Сесії були важливими, бо на них депутати затвердили програму соціально-економічного та культурного розвитку селища Борова на 2011 рік, встановлювали розмір орендної плати при укладенні та перегляду договорів оренди селищної землі, уточнювали бюджет місцевої ради як за наслідками виконання його у І-му півріччі, так і розподіляли додатково виділені державою кошти. Такі радісні надходження і хвилини на місцях не часто бувають. Тому і на благоустрій селища додатково виділялися кошти депутатами, і для місцевих закладів культури і освіти, і для потреб місцевого ККП. І всі ці рішення приймалися одноголосно у погодженні з відповідними профільними комісіями.

Не виникало практично дискусій у депутатів при розгляді блоку земельних питань. Єдиними дискусійними питаннями на двох сесіях були рішення по самочинно встановлених окремими борівськими підприємцями торгових точках на березі місцевої р.Стугна і як у реальності виконати обласні рішення щодо обмеження торгівлі спиртними напоями у нічний час та поблизу навчальних і медичних закладів.

відео та інше: https://borova.org/?p=1842#more-1842
джерело: http://fastiv.biz/news/2011/2783/pro-bor%D1%96vske-zhittya-%D1%96-trokhi-b%D1%96lshe
деньги в долг

Comments are closed.